Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a szánalomszexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szánalomszexről?

Figyelt kérdés
28 éves szűz férfi vagyok, és nagyon remélem, hogy létezik ilyen, mert egyébként semmi esélyem nem lenne elveszteni a szüzességem.

#szánalomszex #szex szívességből
2015. júl. 8. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én prostival veszítettem el, de legalább nem könyörgök szánalomért, és legalább tudom, hogy milyen szexelni (és biza Qreva jóóó! :D)

Én se vagyok szép, de párkapcsolatom az lesz, ebben is biztos vagyok!

2015. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A szánalomszex még akkor is sokkal jobb, mint egy utolsó prostival elveszteni. Az az igénytelenség legalja.
2015. aug. 2. 11:50
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rosszul tudod, de mindegy... én nem akarlak meggyözni! Akkor könyörögj négykézláb egy kis szánalomért, 50 év múlva talán megkapod a nyugdíjas otthonban. :D!
2015. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23: Azt csinálom :D De inkább egy normális lánnyal legyek, mint egy semmit sem érő prostival. Mondjuk azzal is max. szánalomszex lenne + még fizetnék is érte. Ugyanis egy prosti is elutasíthatja a vendéget! Nálam meg tuti az lenne, mivel ocsmányabb vagyok, mint amihez gusztusa volna.
2015. aug. 2. 17:33
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan lányt aki hasonlóképpen néz ki (mint te pasiban)
2015. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szánalom szex? Tudnád úgy élvezni az együtt létet, hogy tudod, hogy a partnered nem élvezi? Te tudod, de én biztos nem tudnán, nálam a szex kölcsönös öröm szerzésről szólna, nem arról, hogy szerencsétlen csaj azt várná, hogy mikor durranok el, és koccolok le, vagy ő koccol.
2015. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Drága... ne alacsonyítsd magad odáig, hogy szánalomszexért kezdj könyörögni! Ha hozzám ezzel jönne oda egy férfi, hát, megmondom őszintén, köpni-nyelni nem tudnék, azt hinném, csak viccel, vagy beszívott, vagy elmebeteg... Komolyan, nem tudom elképzelni, hogy van olyan nő, aki erre hajlandó lenne (a prostituáltakon kívül)! Olyat meg ne mondj, hogy semmi esélyed elveszteni a szüzességed... egyáltalán, miért ez a fontos? Miért nem az, hogy találj egy barátnőt? Tudod, a nők nem nagyon értékelik, ha csak szexre kellenek...


De ahogy elnézem, ez már kb. a 200. kérdésed ebben a témában, legalábbis rengeteg kérdésbe belefutottam már, amit egy "28 éves szűz férfi" tett fel. Ha tényleg ennyire megterhel téged ez a probléma, akkor szerintem érdemes lenne egy pszichológust felkeresned. Kicsit helyrejönne az önbizalmad, és nagyobb eséllyel találnál magadnak nőt.


26/N

2015. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!