Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a szánalomszexről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szánalomszexről?

Figyelt kérdés
28 éves szűz férfi vagyok, és nagyon remélem, hogy létezik ilyen, mert egyébként semmi esélyem nem lenne elveszteni a szüzességem.

#szánalomszex #szex szívességből
2015. júl. 8. 18:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Én szívesen megszánok fiatal, csinos lányokat :D

19/F

2015. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amúgy szóba sem állnak velem a lányok a külsőm miatt. Ezért párkapcsolatra esélyem sincs. De szeretném tudni, milyen érzés szexelni. Szóval nekem csak a szánalomszex marad.
2015. júl. 8. 19:26
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

bezzeg olyan nővel aki szintén nem kell a férfiaknak nem szexelnél mi?

merthogy olyanok is vannak.... próbálkozz azoknál, ha pedig ők nem elég jók akkor maradj egyedül

2015. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Bármilyen nővel szexelnék, amennyiben nem prosti. De párkapcsolatra egy lánynak sem kellek a külsőm miatt.
2015. júl. 8. 20:52
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség annyira nem lehetsz ronda apbol én se tetszem a legtöbb csajnak mégis nem is egy csaj lett belém szerelmes azért amilyen vagyok és kifejezeten szép lányok is voltak köztük úgyhogy szerintem ha nem viselkednél iylen szánalmasan hanem magabiztosabb lennél talán lenne esélyed
2015. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De, annyira ronda vagyok. A magabiztosság meg ezt nem ellensúlyozza.
2015. júl. 8. 21:08
 17/27 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőbe járok, igazából nem is kinézetre vagyok csúnya, hanem egészségileg, de nekem is jólesne szexelni, van is megfelelő szerszámom, de én sem szívesen megyek qvához, de esélyét sem látom, hogy valaki szánalomszexelne velem.
2015. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Esélyt én sem látok, viszont csak ilyen módon veszíthetném el. Mivel alacsony vagyok és ocsmány, soha egy lány sem lenne képes szeretni.
2015. júl. 9. 16:39
 19/27 anonim ***** válasza:
Még egy csúnyább lány is talál simán jópasit, szóval nem hiszem, hogy van olyan csaj, aki szánalomszexbe belemenne...
2015. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
28 eves pasi vagyok.Tavaly veszitettem el.....Dagadt vagyok es ronda.SIkerult?????Sikerult!
2015. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!