Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a barátnőm fenekét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátnőm fenekét szagolni, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek eléggé kellemes popsi illata van, nagyon szeretem nyalás közben szagolni,és azt is imádom mikor 69-ben odatolja. Nyalni is szoktam de azt ritkábban. A legjobb az lenne ha ráülne az arcomra és úgy szagolhatnám neki, de szerinte ez már picit beteges amit csinálok. Pedig én nagyon szeretném ha rám ülne és úgy szaglászhatnám :( De mint említettem ezt ő nem igazán akarja, szerinte ez már nem igazán normális.


Nektek mi a véleményetek erről? Tényleg túl messzire megyek? Le kell szoknom róla?



2015. júl. 8. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is szeretem a popsi illatot, nincs vele gond :D
2015. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

erre mondják, h működik köztetek a kémia


testének minden részének minden illata vonzó számodra


nekem egy lány a zoknijaimat imádta szagolgatni futás után

2015. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de ha boldoggá tenne, az enyémet is szagolgathatnád! :-)

Nem kell leszoknod, ha nem túl "avas" én is beletúrom a fejem!

2015. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi gáz vele, én is ezt csináltam az exemmel. Mézeskalács illatú volt, mindig szagoltam, nyalogattam, puszilgattam, simogattam. A méretkülönbség miatt nem hagyta hogy megdugjam, a nyelvemet dugtam bele néha, vagy max 2 ujjamat.
2015. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, tök normális dolog. Én is ki szoktam nyalni barátnőmnek, mikor bedöntöm az asztalra :)
2015. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azt szeretem, ha a puncimért van így odáig.


De amíg nem sérted meg őt vele, addig szerintem nem gáz, ha csinálod. Lehet, hogy ő is azért mondja ezt, hogy már beteges, mert azt szeretné, hogy a puncijával foglalkozz ennyit.

2015. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem szagolgatni a barátnőd popsiját! :)
2015. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális!A legfinomabb része a nőnek és még nem tapasztaltam,hogy ne szerették volna,főleg a dominánsabbak.
2015. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legfinomabb része... a puncit ti már teljesen elhanyagoljátok? :D
2015. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
csajok én szívesen beleszarok a szátokba ha úgyvan!
2015. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!