Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Szeretem...

Normális vagyok? Szeretem szagolni ha szellentek és sok minden mást. (Figyelem! Zavaró tartalom)

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben már írtam,hogy szeretem 'enni magam',vagyis mindent megeszek amit magamon találok.De azt nem írtam,hogy szagolni is szeretek...szeretem szagolni a székletem,és a -bocsánat,nem tudom kifejezni szebben- pukimat, fülzsíromat,sőt a bőrőmet is,és ott alul is ha megvakarom utána a kezemet szagolgatom.Sokáig azt hittem hogy ez normális,mindenki csinálja titokban de mostmár kezdem egyre gusztustalanabbnak látni magam. Pedig normális fiatal lány vagyok,modellkedek, szeretek csinos lenni. Légyszí adjatok normális válaszokat,nem kell csúfolódni,tisztában vagyok vele hogy ez abnormális. De mégis mi ez?Betegség?Előre is köszi.
2015. máj. 8. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesom is csinalta majd atmegy,sztem az onimadat egyik jele de ez csak az en velemenyem, majd kinovod :-)
2015. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak amolyan kíváncsiság, vagy nem tudom. Hát ne haragudj de én ilyet kb óvodás koromban csináltam amikor ugye minden érdekelt :D


Nem tudom hogy ez betegség-e vagy sem, szerintem itt az lehet hogy régen csináltad ezt gyerekként és annyira megszoktad hogy már rutinból csinálod ezeket, mert ha nem csinálnád akkor ez hiányozna neked. Az hogy a székleted szaglászod hát az furi, de az hogy vakarás után a nemi szerved vagy a pukidat hát az sem egy guszta dolog, de ameddig otthon egyedül teszed addig szerintem nincs ezzel baj. De javaslom ezt inkább ne reklámozd maximum itt névtelenül

2015. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kinövöm?? 16 vagyok...;/

Nem terveztem reklámozni :/

2015. máj. 8. 23:29
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ne aggódj ez teljesen normális emberi kíváncsiság. Mások is csinálják ez szerves része a tested megismerésének, szóval mégegyszer, te nem vagy abnormális, mindenki aki egy kicsit is kíváncsi nézegeti magát és természetesen szagolja a testéből kiáradó gázokat is. :)
2019. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!