Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok barna haju és szemű,alacsony.Nem tartom magam szépnek,inkáb átlagosnak.Nem kell nekem bmw-s pasi sem,csak aki rendes velem és szeret,hogy viszont tudjak szeretni.Sőt alkalmazkodni is szeretek,nem tudom mi lehet a baj.Ma is jol beszélgettem egy sráccal,mosolyok stb,kezdeményezésnek bejelöltem a facebookon is de semmi...ti már voltatok igy?

2015. júl. 7. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ennyi információból nem lehet egy teljes értékű magyarázattal szolgálni.

Bár amiket leírtál, azokkal (látszólag) valóban nincs probléma. Csakhogy az ilyen jellegű kérdések kifejtős részéből szinte minden esetben kimaradnak a negatív tulajdonságok. Vagy neked nincsenek olyanjaid?

2015. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz, most jobb?
2015. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Privat aradat indul ;)
2015. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem azzal semmi gond, hogy alacsony vagy, 185cm vagyok, és több pici barátnőm volt.


2 dologról nem írtál, ami érdekesebb lehet. Milyen testalkatod van (a pasikat kevésbé a magasság, mint a szélesség érdekli), a másik pedig, hogy egyáltalán hol lehet veled ismerkedni.

Nem tudom, hogy dolgozol e vagy tanulsz, de ha az életed annyiból áll, hogy reggel bemész a munkába, esete hazamész, akkor nem sok esélye van, hogy pont keresztüless egy kedves srácon, aki leszólít.


Próbálj meg nyitni más emberek felé, úgy könnyebben megy, egy FB-os jelölésből meg ne vonj le tanulságokat, dumáltatok, nem voltál az esete (tök mindegy, hogy miért), esetleg csak fél rádmozdulni, lépj tovább!

2015. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. júl. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a magam kb. 188 centijével szeretem a pici lányokat:)

Amolyan papamaci feeling:) A lány meg hozzámbújik és biztonságban érezheti magát. Szóval én imádnám, ha pici lenne a párom:) 30/F

2015. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!