Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok barna haju és szemű,alacsony.Nem tartom magam szépnek,inkáb átlagosnak.Nem kell nekem bmw-s pasi sem,csak aki rendes velem és szeret,hogy viszont tudjak szeretni.Sőt alkalmazkodni is szeretek,nem tudom mi lehet a baj.Ma is jol beszélgettem egy sráccal,mosolyok stb,kezdeményezésnek bejelöltem a facebookon is de semmi...ti már voltatok igy?

2015. júl. 7. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire alacsony?
2015. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírtak alapján semmi gond nincs veled.

Igaz látatlanban könnyű ezt megállapítani, de ha van kedved szívesen beszélgetek veled, hátha segítséget nyújthatok számodra.


24/f

2015. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
155 cm vagyok :)
2015. júl. 7. 19:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ideális lennél :)
2015. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még mindig magasabb vagy. :)

L/20

2015. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem veled van a baj, én szeretem az alacsony lányokat :) Majd csak sikerül találni valakit akivel kölcsönös a szimpátia :)
2015. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Reméllem:)
2015. júl. 7. 19:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "túl normális" vagy. Sok pasi (és nő) a tüzet, a szenvedélyt, a szexualitást keresi a másikban, lehet, hogy ez hiányzik belőled, esetleg kicsit introvertáltabb, visszahúzódóbb vagy. De ez egyáltalán nem baj, sőt. Sokan nyafognak, hogy "Miért nem találok egy rendes lányt" (uez a nőkre is igaz), de amikor meg találkoznak egy ilyennel, akkor észre sem veszik, nem kell nekik, mert "nem elég jó nő/pasi". Sajnos manapság az a kelendőbb, aki jobban "marketingeli" magát, mindenhol ott van, társaság középpontja stb. Nekem van olyan haverom, aki ronda mint a tehervonat, de úgy válogat a nők között, hogy az agyamat eldobom tőle. Persze nincs is senkije. Mintha csak a külső számítana. De ha nyitott szemmel jársz-kelsz a világban, előbb-utóbb rád fog találni a szerelem, csak lehet, hogy kicsit tovább tart. Saját tapasztalat. :)
2015. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha a barna hajú és szemu nálad azt jelenti, hogy romalány vagy akkor megdiháználak, hogy mégis mennyire vagy sukár :)
2015. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem a magasságon szokott múlni.a pici filigrán lányok kimondottan "kelendőek". valami más lehet a gond. lehet, hogy túl "szürke" vagy. de egy másik szürkének kimondottan kellemes társ :-)
2015. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!