Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nevetséges, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nevetséges, amit csinálok? Miután tisztáztam velük a dolgot, miért járnak még utánam?

Figyelt kérdés

Általában úgy létesítek kapcsolatot a férfiakkal, hogy először összeismerkedek velük, beszélgetünk, eljárunk valahová, lefekszünk egymással, és nekem ez az egész ennyit jelent, én itt abbahagyom. Eddig három ilyen kapcsolatom volt, és mind a három férfi zaklat, hogy de ez most miért van így.

Elmondanám, hogy én előre megmondtam mindegyiknek, hogy én CSAK szexet akarok. Undorodom a kapcsolatoktól, szexre viszont szükségem van, ahhoz viszont nekem kell egy kis bizalom. Viszont hosszútávra nem tervezek, mert akkor úgyis csak rámerőltetnék a perverzióikat, meg mittudomén... nekem ebből elég volt. De úgy gondoltam, hogy első szexnél azért még maradnak a normál-orál-punciszex felállásnál.

Ezért nem emgyek bele mélyebben a kapcsolatba. Barátnőm azt mondta, ez nevetséges, mert inkább keressek egy olyan pasit, akiben megbízok hosszútávon is. Volt ilyen, megbíztam benne, nem kellett volna. Én ezt többször nem akarom átélni. Én tisztáztam a pasikkal, hogy nekem szexnél nem kell több... miért járnak még rám? Mert nincs nekik jobb? Nem hiszem, hogy valami különlegeset nyújtottam volna nekik az ágyban, szerintem az átlagot hozom szex terén.

És miért nevetséges az, hogy nem tudok megbízni senkiben, csak egyetlen szex erejéig?


2015. júl. 5. 20:04
1 2
 11/19 Interferencia ***** válasza:

9: Tulajdonképpen azon a szinten vagy, mint az itteni nőgyülőlő horda, csak mivel phaszt könnyebb szerezni, mint puncit, ezért nem vagy frusztrált a szexhiány miatt, így pedig nem pocskondiázod nyíltan a férfiakat.


Nyilvánvalóan egy védekezési stratégiát folytatsz, félsz megélni az igazi érzelmeket, mert a múltban többször rosszul választottál. Nem tudhatom, mi lehet a baj, talán csak nem veszed észre a nem bunkókat, talán ennél bonyolultabb, gyerekkorban gyökeredző a probléma, de azt bizton állíthatom, hogy van nem egy, és nem két tisztességes férfi, aki nem verne át (ha te is tisztességesen állsz hozzájuk). Részben vagy teljesen fals következtetéseket vonsz le, és ezek alapján buta szabályokat állítasz fel magadnak. Én leginkább ezért tartalak nevetségesnek.


De a barátnőddel is egyet tudok érteni, mert ha csak szexet akarsz, akkor logikátlan hetekig kerülni a férfit, akivel aztán egyszer lefekszel, majd jön a következő, hogyha állandóan megkaphatnád egy csettintésre is a kufircot.

2015. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Pasikban benne van az, hogy még ezt meg azt kellene, hogy még jobban csinálják" Hogy még ezt meg azt kellene? Hát nem érted? Én pont ezt nem akarom. NEm akarom, hogy én legyek a játékszerük. És nem írtam olyat, hogy nem élveztem el... Mind a három pasi többször is elélvezett a szex alatt, én is legalább egyszer elélveztem, mert izgattam a csiklómat. Vagy kielégítettek orálisan. Jó volt. Mit kellene még bizonyítani? Az orált is megkapták, szeretem csinálni. Igaz, nem vagyok egy nagyágyú benne... vagy pont ez? Ők akarnának megtanítani a mélytorokra? :D Jó... volna még egy-két ötletem, de én arra meg pont nem vagyok vevő...


11-köszönöm, hogy kifejtetteda válaszod. De írtam is - én tisztelem a férfiakat. Volt egy időszakom, amikor szexelni sem akartam, de akkor sem őket hibáztattam. Nem vagyok elég jó nekik hosszú távon. Ezért nem ők a hibásak. És én tisztességesnek vallom magam (bár ez nem jelent semmit), ezért is tisztáztam velük az elején, hogy én mit szeretnék. Ők pedig belegyeztek. Gondoltam, azért, mert nem jut nekik másik nő vagy ilyesmi és beérik velem, de ők aztán nem azok a férfiak, akik nem kapnának nőt, amikor csak akarnak. Magabiztos, intelligens férfiak (nem a mai ecsetfejű pávák). Fogalmam sincs mit akarnak.

És leírtam - azért fontos, hogy egy kicsit megismerjem őket a szex előtt, mert nem akarok akárkivel összeállni, mert félek, mit akarna kiélni rajtam. Így legalább tudom, hogy azon az egy éjszakán, vagy napon, megbízhatok bennük ilyen szinten.

2015. júl. 5. 22:10
 13/19 Interferencia ***** válasza:
Nem változott a véleményem.
2015. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ettől nem a játékszerük lennél. Gondolj bele, valószínűleg nem az első süti lett a legjobb amit a családodnak/barátaidnak sütöttél, de azért elfogyott. Nem volt benned olyan, hogy szerettél volna következőre jobbat nyújtani nekik?

Igazából mind1, fontosabb az, hogy miért nem tudod elfogadni, hogy valakinek fontossá válsz? Miért van ekkora önbizalomhiányod?

2015. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem az első süti volt a legjobb, amit nyújtottam, de utána fejlődjek... Miért kellene nekem alárendelnem magam az aktuális pasim akaratának? Ha nem tetszik a süti, menjen máshová enni. A következőnek jobbat nyújtani...? Szóval ha az egyikkel valami nem megy, mert nem szeretem, akkor a következővel már kötelező csinálnom, csakhogy a legjobbat nyújtsam neki? Ezért szerezzek tapasztalatokat? A világon mindent próbáljak ki, hogy aztán a "végső" kapcsolatomnál mindent be tudjak vetni? Mi ez a felfogás?

Csak szex lesz. Semmi érzelem, egyszerűen a bizalom, hogy tudjam, nem vadbarmokkal vagyok. Így elkerülöm ezeket a konfliktusokat. Nem fognak rám erőltetni dolgokat, én pedig nem okozok csalódást nekik.

Mindegy... köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 5. 22:49
 16/19 anonim ***** válasza:
A kérdező haragszik a világra már leesett. Nem baj majd találsz egy rendes srácot aztán megváltozik a véleményed.
2015. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kösz a felszínes ténymegállapításodat, ami egyébként rohadtul nem tartozik a kérdéshez.

Nem is értem, minek szóltál hozzá egyáltalán.

2015. júl. 5. 22:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz szándékból írtam. Miért támadsz? Én tehetek róla, hogy milyen pasikat horgásztál ki?
2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Arról nem te tehetsz, hogy milyen pasikat fogtam ki, de ezt nem is állítottam.

Arról viszont te tehetsz, hogy az egyszerű tömeg-megállapításoddal idegesítesz fel.

Á, hagyjuk.

2015. júl. 5. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!