Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nevetséges, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nevetséges, amit csinálok? Miután tisztáztam velük a dolgot, miért járnak még utánam?

Figyelt kérdés

Általában úgy létesítek kapcsolatot a férfiakkal, hogy először összeismerkedek velük, beszélgetünk, eljárunk valahová, lefekszünk egymással, és nekem ez az egész ennyit jelent, én itt abbahagyom. Eddig három ilyen kapcsolatom volt, és mind a három férfi zaklat, hogy de ez most miért van így.

Elmondanám, hogy én előre megmondtam mindegyiknek, hogy én CSAK szexet akarok. Undorodom a kapcsolatoktól, szexre viszont szükségem van, ahhoz viszont nekem kell egy kis bizalom. Viszont hosszútávra nem tervezek, mert akkor úgyis csak rámerőltetnék a perverzióikat, meg mittudomén... nekem ebből elég volt. De úgy gondoltam, hogy első szexnél azért még maradnak a normál-orál-punciszex felállásnál.

Ezért nem emgyek bele mélyebben a kapcsolatba. Barátnőm azt mondta, ez nevetséges, mert inkább keressek egy olyan pasit, akiben megbízok hosszútávon is. Volt ilyen, megbíztam benne, nem kellett volna. Én ezt többször nem akarom átélni. Én tisztáztam a pasikkal, hogy nekem szexnél nem kell több... miért járnak még rám? Mert nincs nekik jobb? Nem hiszem, hogy valami különlegeset nyújtottam volna nekik az ágyban, szerintem az átlagot hozom szex terén.

És miért nevetséges az, hogy nem tudok megbízni senkiben, csak egyetlen szex erejéig?


2015. júl. 5. 20:04
1 2
 1/19 Interferencia ***** válasza:
63%
Szerintem is az.
2015. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért nem 3X szexelsz velük, miért kell az első után abbahagyni?
2015. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem nevetséges,inkább szomorú.. :(


Az embernek szüksége van arra az intimitásra,amit csak egy kapcsolat adhat!


Ha azért nem akarsz kapcsolatot,nehogy előhozakodjon valami "perverzzel" akkor egy nagyon fontos dolgot fogsz kihagyni az életedből.


Pedig hidd el nekem,nem minden srác akar seggből-szájba,meg ilyen dolgokat!Van rengeteg átlagos szex igényű férfi is!ne félj ettől!


A pasik meg valószínüleg elég hamar elkezdenek hozzád érzelmileg is kötődni,ezért nem akarják elfogadni,hogy neked ez csak ennyi!


Én nem szólok bele,hogy mit csinálj,de egy rossz tapasztalat miatt ne vond el magad az élet egyik legnagyszerűbb dolgától!és ez nem a szex!hanem az,hogy érzed,hogy tartozol valakihez!annál nincs jobb a világon! :)


20/L

2015. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Velem is tisztázd előre, akkor nem járok a nyakadra. Mondjuk egy hosszabbtávú szexkapcsolat jobb lenne, nem?
2015. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tényleg válogasd meg ezeket az embereket akikkel szexelsz, mert nehogy összehozzon a sors valami beteg állattal.
2015. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Jól csinálod ,legalább nem leszel szerelmes és nem ver át egyik sem. Bár én is így tudnám csinálni.
2015. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem nevetséges, neked ez az igényed, és ezt tudtára is adtad az összes fiú számára.Én is ilyen voltam sokáig, nagyon megbántottak, átvertek, utána én is csak szexre használtam a fiúkat, mert azt hittem, hogy körülbelül csak arra is valók, ez volt az elméletem. Most sem változott sokkal a véleményem, mert csak alkalmikban élek. Amíg nem jön valami más, valami hosszútávúnak látszó patent dolog, addig nem fog változni a hozzáállásunk, és ez így van rendjén.
2015. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem csinalod jol.
2015. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Bezzed egyéjszakásra meg bíztatjátok a nőket, mert ugye ma már egyenlőség van... Nem értem, hogy az miért jobb :D

Mindegy, tiszteletben tartom, hogy szerintetek rosszul csinálom.


Lehet, hogy hosszú a szöveg és nem volt kedvetek végigolvasni. De leírtam, hogy nem akarok velük többet szexelni, mivel félek ak apcsolatoktól. Nem akarom, hogy bármit rám erőltessenek. Jobb így, nekem. A fiúk is benne voltak... csak megtörtént a dolog és utána nem hagynak békén. ÉS nem csak szexet akarnak, hanem kapcsolatot, miközben én tisztáztam velük mindent az elején.


Örülök, hogy leírtátok a véleményeteket... de mi lenne, ha ki is fejtenétek, hogy miért? (#1,#8)


#6: én is ezért csinálom. Nem akarok többet csalódni, így meg nincs rá sok esélyem. Illetve így is csalódtam, hiszen hiába beszéltem meg velük valamit, nem tartják magukat ahhoz...


#7-örülök, hogy egyetértesz velem. Én tisztelem a férfiakat, csak ne kerüljenek hozzám érzelmileg közel. Hagyjanak békén és ne bántsanak.


#3: köszönöm szépen, amit írtál, de én nem hiszek a szerelemben. ÉS ha találnék is most valakit, akivel kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz, ez az érzés úgyis elmúlik. Nem tart örökké. Akkor nem mindegy?

2015. júl. 5. 21:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Kihagytál, pedig komolyan kérdeztem.


Miért nem ismételsz? Pasikban benne van az, hogy még ezt meg azt kellene, hogy még jobban csinálják, ha nem úgy dugnak meg, hogy csak magukkal foglalkoznak, akkor így beléjük fojtod a bizonyítási vágyat, főleg ha el sem élvezel.

2015. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!