Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 23 éves csaj már 25 sráccal feküdt le?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 16:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése kinek mi a sok.

Nekem sok lenne, de biztos vannak szép számmal olyan férfiak, akiknek ez még elfogadható.

Bevallom, ha a feleségemnek hasonló "előélete" lett volna

1., nem jövök vele össze

2., nem kérem meg a kezét

3., nem Ő lenne a gyermekem anyja

2015. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha már valaki Hitlerrel példálózik, ott k**va nagy gondok vannak. Gondolom humán szak megvolt ;)
2015. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Tisztelt 17:20-es válaszoló,


A prűdek úgy jönnek ide, hogy a feltett kérdésben már benne van, hogy aki nem csinál olyat, az nem gáz. Amúgy is volt már téma ezen a fórumon, hogy felmagasztalják a szüzeket, hogy azok milyen értékeS emberek, ez a kérdés ennek az ellentettje. Hát, ezek az emberek most vagy bevettek egy vallási maszlagot, és azon keresztül szemlélik a nőket, vagy nincs kapcsolatuk nőkkel, másként nem terjesztenének ilyen csacsiságot :)


Említetted a bevállalós lányokat, ez azonban nem egzakt fogalom. Definiáld már nekem kérlek, hogy mit értesz pontosan ez alatt a gyakorlatban.


A társadalmi normák meg nem érdekelnek. Engem nem a társadalom irányít. Az amúgy is úgy változik, mint az időjárás. Ha mondjuk a hellenisztikus korszakban éltünk volna, az ókori Egyiptimban a ptolemaida-dinasztia idején, a norma egy olyan dolog lett volna, ami egy abnormális dolog, még 21. századi szemmel is. Ennyit a társadalomról.


Az utolsó mondatodat meg nem tudom értelmezni... xD


Egyébként meg ne értsd félre! Én nem meggyőzni akarak téged. Ha te úgy gondolod, hogy baj, ha egy 23 éves lány volt már 25 pasival, akkor tiszteletben tartom a véleményed. :-) De, én nem értek veled egyet.

2015. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem a társadalom irányít? Mindenkit az irányít ... Azért mész be reggel 6ra melózni, majd a felét a fizetésednek adod oda a kormánynak, és öltözködsz fel, nem pedig meztelen mész be, mert a társadalom elvárja ezeket! Azt hittem okosabb vagy. A mondat is erre utalt. Egyszerűen ha valakinek ennyi partnere van ilyen fiatal, az az igénytelenségre utal. Most legyek már oda valakiért mert igénytelen?


És ne haragudj, most velem "vitázol" nem pedig másokkal. Nem szereted sem a szüzeket, sem a prüdeket, de a r**cokat sem :)

2015. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22: vagy nem olvastad végig amit íratm, vagy nem sikerült értelmezni... Fuss neki mégegyszer ;)
2015. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#12-es sportoló (?), csak úgy mellékesen, akkor sem tartanád gáznak, ha történetesen a fent említett lányt 2-3 v. esetleg 4-5 pasi ugyanazon a napon, ugyanabban a buliban/WC-ben tettek magukévá?

Onnantól kezdve kiesne a 25-ből az a pár fiú, akivel 1 napon szexelt.

2015. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igen, humán szak. Egy tény kijelentéséből megállapítani hogy én nem értettem amit írtál, wáóó. Van benne egy példát amihez Hitlert használod (most másoljam be) ? IGEN! Én ezt mondtam, kijelentettem tényként! Ebből hogy sikerül leszűrni azt, hogy én nem értettem amit írtál? De komolyan! Rohadtul kíváncsi vagyok!
2015. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

17:41-es, nem vitázok veled, csak beszélgetek, eszmét cserélek.


Én a társadalom alatt nem az állami törvényeket éretettem értettem, hanem azt a lelki manipulációt, ami az emberek mentalitásán szeretnének végrehajtani. Amikor meg akarják mondani, hogy mi erkölcsös, és mi nem. A társadalom már akkor is ferde szemmel néz egy nőre/pasira, ha nagy köztük a korkülönbség, mondjuk a csajszi 20, a pasi meg 40 körül van. Ekkor megindulnak a találgatások, hogy mi lehet a háttérbe háttérbe, meg ilyenek. Tagadhatatlan, hogy néhol igaza van a társadalomnak, azonban nagyészt az ilyenekkel én nem foglalkozom. A saját erkölcsei nézeteim alapján ítélem meg, hogy mi erkölcsös és mi nem, nem pedig "az utca embere" véleményéből alakítok ki nézeteket.


Igénytelenség... Miért lenne igénytelen? Hát persze, ha egy piszkos emberrel dug, akkor az... Talán meg fogsz lepődni, de véleményem szerint a komoly kapcsolatban élő emberek nagy részénél figyelhető meg az igénytelenség. Igen, ezt ki merem jelenteni. A felszín alatt ugyanis több esetben képmutatás van a háttérben, a felek nem is tisztelik egymást kölöcsönösen, csak valami egyéb ok miatt vannak együtt. Egy klasszikus példa: Egy csaj utálja ha egy pasi alkoholt iszik és cigizik, de mégis ilyen pasija van, mert érzelmileg nem tud másra támaszkodni, vagy nem akad neki más. Ez az igénytelenség, amikor leljebb adják a mértéket. Létezhet lelki igénytelenség is, nem csak fizikai. Ez a játék pedig ugyanúgy megvan a pasiknál is.


A prűdekről, szüzekről, meg a ribikről: Mindhárom csoportban vannak jófejek, és hülyék. Pont ezt magyaráztam az imént, hogy egy embert nem a szexualitás alapján kell megítélni szerintem.

2015. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

oké, nem bánom, elemezzük Hitlert, mert úgy sincs jobb dolgom.

Szóval állításod szerint H.-el példálózok.

Hitlert VALÓBAN egy példámhoz használtam, viszont nem azzal a példával akartam kifejezni a véleményemet, hanem a szexista emberek kigúnyolásának eszköze volt..

Elmagyarázom...


igazad lenne, ha azt írtam volna, hogy "a szexista emberek rosszabbak, mint Hitler" vagy ha nem írtam volna oda a végét, amiben elmondtam az igazi véleményemet.


Ebben a kontextusban viszont ezt jelentette: "a szexisták olyan rossznak tartják a női szexualitást, mint Hitler tetteit, és ezt gúnyolom ki"

2015. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szép munka. Ma már nem gond.
2015. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!