Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 23 éves csaj már 25 sráccal feküdt le?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 16:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
látom unatkozol troll
2015. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%

Egyáltalán nem gáz. az életet élvezni kell.

38 sportoló pasi

2015. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, nekem igen is van tartásom, és első sorban nem a farkammal gondolkozom. Én is megdugtam pár nőt, és ahogy mondtam az sem gáz hogy ő élvezi az életet, de 25 férfi rohadtul nem minőségi szexre utal. 6 évig volt szexkapcsolatom, több százszor dugtam, és ugyanazt a csajt akit még nem is szerettem. Ha valaki nem képes ezt megoldani, főleg egy nő aki kb. rikkant egyet, és egy ilyen te féle farokmatyi ott terem, az igen is több mint szánalmas. Én szeretem megadni a módját legyen az mocskos vad dugás, vagy érzelmes szeretkezés, de nem bukom a részeg sörszagú p**sákra csak mert van egy vágás a lábuk között, ahova berakhatom a farkam, ez a farkam, nem pedig egy pendrive!
2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem gáz. Másnál nem biztos. Nem vagyunk egyformák...
2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
9esnek írtam! :D
2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom
2015. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
10%

Tisztelt 17:01-es válaszoló,


A 9-es vagyok.


Azon kívül, hogy leírtad a saját erkölcsi nézeteidet, semmilyen racionális indokot nem hoztál fel az ellen, hogy miért is gáz, ha valaki 25 pasival dugott. A feladat a következő, bizonyísd be az alábbiakat:


- Káros az egészségre.

- Alapokban rengeti meg a mentalitást minden esetben

- Elveszíti a lexikális tudását.


26 éves alatt sok nővel hozott már össze a sors, láttam ezt azt. Nem mondom, hogy minden szexmániás csaj normális, azt viszont már többször tapasztaltam, hogy a prűd lányok igen képesek felmagasztalni magukat, és a szüzességükből, vagy az éppen nem túl sok szexuális tapasztalatukból adódóan lenézni a másikat, ráadásul iszonyat bunkók is tudnak lenni (tisztelet a kivétel). Számomra itt már alapból keresztbe tör az a tévesen felállított kép, hogy akinek sok szexuális kapcsolata volt, az biztos rossz ember, aki meg szűz, az egészen biztosan értékes. Van 1-2 story a tarsolyomba, ami ugyanis ennek az ellenkezőjét bizonyítja.


Én azt mondom, hogy ki milyen ember, azt elsődlegesen a másik emberhez való viszony határozza meg, hogy ki ilyen empatikus kapcsolatot képes létesíteni a többi emberrel. Ebben a prűdek nem minden esetben járnak az élen, már csak azért sem, mert többségük antiszociális. Ellenben többször kaptam már segítséget a társadalom által lenézett emberektől.

2015. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Még valami: Ha valaki nagyon kötekedős, akkor a 6 éves szexuális kapcsolatodat illetően is meg lehetne fogalmazni egy elég erős kritikát.
2015. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

De most hogy jönnek ide a prüdek? Meg anélkül is lehet egy csaj bevállalós és nyitott hogy nem dug össze-vissza. Azon kívül hogy leírtam az erkölcsi elvárásaim?


Ezek társadalmi normák. Azért gáz, amiért nem fogjuk magunkat állunk ki az út közebére belvárosba, és szarunk oda egy hatalmasat.

2015. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
18%

Igen, az...

Ha egy nő lefekszik egy férfival, a lelke két részre szakad. Minél több férfival fekszik le, annál kisebb és kisebb része marad meg a lelkének, és a végén esélye se lesz rá, hogy egy napon az Egy Igaz Férfi elvegye feleségül.

Persze a férfiaknak is kettészakadhat a lelkük, csak nekik nem a szextől, hanem az emberöléstől (lásd: Voldemort)

Ha én ennek a nőnek a helyében lennék, akkor semmi esetre sem folytatnám ezt az abnormális életvitelt, mert a Férfiak csak a tiszta, hibátlan jellemű nőket szeretik. Arról meg nen is beszélve, hogy kinek volt még apró a lelke? Hitlernek. Ezen gondolkozz el...


Igen, ez egy szarkasztikus válasz volt, de erre az oldalra marhára nem szabad ilyen kérdéseket kiírni, mert 90%ban úgysem azt fogják mondani, hogy "igen, ez normális, teljesen egészséges nemi életet élsz" (ami az igazság) hanem beléd kötnek a semmiért is...

Főleg azért, mert viszonylag ugyanabba a pár kategóriába sorolható emverek irnak ezekre a kérdésekre:

- a 2szer dugtam életemben, és abból is csak álmodtam az egyiker tip. férfi, aki haragszik minden nőre, aki nem fekszik le vele (néha van ilyen nő is, ő csak féltékeny a többi, kapósabb nőre)

- van még a "megb#szok mindent, aminek 2 lába van, viszont az a nő, aki szerintem sokat szexel, az nem több egy riherongynál, és se nőként, sem emberként nincs értéke"


Ezeknek a véleményére meg szerintem nem vagy kíváncsi...


Amúgy meg nem sok...

2015. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!