Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 23 éves csaj már 25 sráccal feküdt le?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 16:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%

Nem gáz.

Egyszerűen csak annyit jelent, hogy ledér vagy, nincs benned tartás.

2015. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a gáz hogy számolja is...
2015. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
együtt számoltuk őssze... én a duplájánál..
2015. júl. 4. 16:41
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem repdesnék az örömtől de az akkor volt, a kérdés csak az, hogy milyen módon jött az neki össze, volt e benne megcsalás , hogy a párja háta mögött vagy más párja háta mögött dugott az illetővel. Ha megcsalás nem volt akkro lesz**arom :)
2015. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
komoly kapcsaolatra nem kéne ilyen csaj
2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Nekem nincs gondom azzal ha "él" egy fiatal lány, de szerintem ez már a " Valaki dugja már széjjel a pinámat " Mentalitás. Lehet még egyéjszakásnak sem vállalnám be.
2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképp nem előny és nem egy olyan dolog, amivel "villogni" lehet. Helyében ezt nem reklámoznám, és egyetértek az elsővel, az ilyen nőben annyi tartás van, hogy kb semennyi..
2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Elég szomorú. Ilyen ribizli nekem is csak dugásra kéne.
2015. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Nem gáz, mert egy embert nem az alapján kell megítélni, hogy mennyi szexuális partnere volt.


Ha ezeket a partnereket úgy szedte össze, hogy közösen megegyeztek a szabályokban, és nem ártottak vele senkinek, csak szimplán jól érezték magukat, akkor avval nincs semmi gond. Ha pedig azt gondoljátok, hogy tévedek, és minél kevesebb szexuális partnere van valakinek annál jobb ember, akkor akadjatok össze azokkal a prűdebb lányokkal, akiket az én életembe hozott a sors. Nem fogjátok megköszönni, olyan kibírhatatlan jellemük volt.


Még valami: Aki pedig esetleg gúnyolódik, az kicsit nézzen magába. Szerintem a nőknél sikertelen fickók nagy százalékánál ugyanis az a helyzet, hogy ha felkínálkozna nekik 25 nő, nem hinném, hogy az erkölcsiség zászlaja alatt kidobnák őket az ágyukból...


26/F

2015. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg!!! 23eves vagyok de a hat ferfit is soknak tartom az eletemben nem h ennyit...
2015. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!