Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyes féle szakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyes féle szakításra hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolat volt, nem voltam belé szerelmes, de elképesztően tiszteletlen módon zárta le, hát írtam neki egy ilyet (Szeretem a rappet) :


Itt van egy fejsze hogy bele gondolj

A hasad az könnyű, a beled gond volt

Azt kívántam hogy fulladjon meg vérbe

Te is az voltál kinek nyugtatnia kéne

Gyönyörű gyenge és gyengéd a kezed

Egy húsdarálóban, megsütöm az megeszem,

A hajad az csodás a vörös festékben

A konzerv fejedet,majd azzal feltépem

Merészen merényel minden egyes mondat

Átszúrom a tűvel és kész van a kontyja

Elszúrtam b**zki és fuldoklik a torka

De nem ez lesz neki az egyetlen gondja

Te mocsok k**va gyűlöllek megöllek

Lenyúzott a tetem bőrálarcom belőle

Ellenben veled én odaadó vagyok

Eltemetem a tested csoda, ha jó halott

Jó hallották a sikolyod te p**sa

Túl sok a piros az egész tiszta csicsa

Hát fogom a véred és lassan ki merem

Friss még a tetem meg tele a verem

Nincsen kegyelem most visszaveszem

És halántéklebencs levesed megeszem

A fejedet meg talán majd visszavarrom

A karmomat meg lehet kikaparom

Azért mert nem volt meg a pardon

Később visszamentem, hiányzott a látvány

De mit látok mikor az urnát feltárnám

Egy táblát rajta hogy "Trágya ide hozható"

A könnyem kicsordul, már szinte megható


2015. júl. 4. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én szét röhögném magam...már bocs :D

Ez annyira komolytalan. :D

2015. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam komolyan. Azt akartam hogy betegesen legyen vicces. Csak azért tudja hogy rohadjon meg :D
2015. júl. 4. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég beteg. Szerintem hagyd a fenébe, nem éri meg vele foglalkozni. Ha ezt elküldöd, csak azt bizonyítod, neked mennyire fájt.
2015. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fájt, csak tiszteletlen volt ...
2015. júl. 4. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kaptam már ilyent, egy komoly kapcsolat végén. Sopron - Ausztria volt a táv, 1 órára laktunk egymástól, de az a gyökér fassszopó mindig hisztizett, hogyha fölöslegesen bekellett jönnie, ezért facebookon levélben szakítottam vele. Egy szakításért fölösleges lett volna 2 órát utaznia. ( Később kiderült, hogy ő még a szakításunkat is eltervezte! XD )


Kaptam egy három oldalas " verset ", ami talán még ennél is nyomibb rapp - szöveg volt. Hihetetlen szánalmas az ilyen :) Főleg, hogy ő maga hozta el kézzel írott levél ! formájában :D lol



Egyébként, én összehívnám a barátnőimnek, és biztos, hogy körbe röhögnénk a leveleddel együtt :DDDDD Nagyon gáz. Zárd le, engedd el, egy szex kapcsolat miatt mért kell így sírni?

2015. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg az szánalmas amit te mondasz? :D Miért lenne nyomi most komolyan? Próbáltam választékosan beszélni, nem használtam annyira sablonos szövegeket, nem vertem magam, szerintem tök egyben van. Azért nyomi mert rapp? Igen a pop sz*rok amiket te hallgatsz azok nyilván többről árulkodnak.


Az meg szintén a te érzelmi szintetetd mutatja, hogy szükséged van a barátnőidre hogy gyalázhass valakit, kell a külső megerősítés mert amúgy meg kis gyáva senki vagy és ezzel akarsz revansot adni miután megbántottak. Nekem ez a véleményem. Lehet itt adni a keményet ha komoly kapcsolat volt, szerintem szánalmas hogy te ennyire sz*rba veszed az egészet. Miért baj az ha fáj valakinek? Nem fogok sírni neki, nem fogok könyörögni, én ezzel kiadtam, igazából kb fél éve írtam, el sem küldtem neki, csak tetszett a szöve.g és feltettem egy kérdést. Azóta már siránkozott a csaj, de elküldtem :)

2015. júl. 4. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Puzsér Róbertet lazán ráuszíthatnánk erre a szövegre :'D Ez már a legalja :'D
2015. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki!
2015. júl. 4. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy két Puzsér videót és kèpben leszel xD
2015. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Láttam összes kb. az összes Puzsér Róbert videót, minden rádió beszélgetését. Fejtsd ki! :)
2015. júl. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!