Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért lesz nagyon tág a punci?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lesz nagyon tág a punci? Mikor még nem is szült

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
szét van már dugványozva
2015. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Csak érdekes hogy ilyen fiatalon
2015. júl. 3. 14:01
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

sok dugástol nem tágul ki.

felizgult nagyon, ha én is extrém izgalomban vagyok úgy elernyedek meg sikosodok hogy volt amikor nem éreztem a farkát.

2015. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, és részben értem akkor hogy sok férfitársam miért élvez inkább a nőre, mint a nőbe...


A barátnőm vaginája nagyon érzékeny, és mindig akkorára tágul hogy pont a legjobb, körülfogja a farkam és nagyon jól érzem. Felmegy neki az egész kezem, de ha ilyen után nyalás közben egy ujjal ujjazom, és élvezi akkor egy ujjamra is ráfeszül.


Akkor szokott jobban kitágulni amikor csak az én kedvemért dugunk, pl ő már elment, de ilyenkor meg rászorít direkt.

2015. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akartam mondani, hogy a hüvelyi orgazmusra alapból képes lányoké az én tapasztalataim alapján nem tágul akkorára, hogy ne lehessen élvezni, sőt...
2015. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A csaj az élvezte.Én nehezen mentem el!Himbálozott benne a farkam pedig nagyon kemény volt. Ilyet még nem tapasztaltam. Pedig 18/5 nem volt rá még panasz!
2015. júl. 3. 15:43
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Renyhe hüvelyizomzat. Nem túl rugalmas, gyenge, nem képes vele szorítani. Intimtornáznia kéne, mert később ebből sok baja lesz.

Van, akinek alapból ilyen, mások meg egy ujjadra is rásimulnak a puncijukkal.


A 7-esnek meg: persze, valamennyit tágul az izgalom hatására, na de ne mondd már, h ha himbálózik benne egy 18 cm-es pénisz, az normális...

2015. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ezért érdekes! És ez mitől lehet?
2015. júl. 3. 17:21
 19/20 anonim ***** válasza:
Himbálódzik. Aha, arra kíváncsi lennék hogy lehetséges, mert ha alapból annyira tág lenne, akkor konkrétan vízesésként jönne ki minden belőle, köztük a menstruációs vér is. Érdekes, hogy nőgyógyász még nem találkozott ilyen esettel, te meg felfedezted. Nem arra gondolsz, hogy csúszkál? Mert az hüvelyváladék, spermicides óvszer, síkosító és a te váladékod is lehet. Az meg azért van, hogy ne fájjon a nőnek. Vagy te hogy gondoltad? Hogy szoruljon bele és kidörzsölje?
2015. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én eddig nem tapasztaltam ilyesmit, sőt én speciel még mindig hihetetlenül szűk vagyok, pedig már 4 éve élek szexuális életet.

20/N

2015. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!