Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért lesz nagyon tág a punci?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lesz nagyon tág a punci? Mikor még nem is szült

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom, de érdekes.

dugtam egy 25 éves csajjal nem rég, és ő elég tág volt.

a többi csaj normálisan idomult a farkamhoz.

ninsc vékony farkam, átlagos. de ő elég tág volt nekem.

2015. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gépzsírral vastagon bekent vékonyabb (15 cm körüli átmérőjű) szabvány poroltótól.
2015. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, nem mindenki illik össze mindenkivel, van aki nagyon szűk van aki meg nagyon tag, ezek szélsőséges estek de előfordul.
2015. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kicsi a farkad valószínűleg,ezért érzed tágnak!
2015. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
18/5 nem volt rá még panasz 23 éves csajjal voltam és nagyon tág volt
2015. júl. 3. 11:35
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Személyes tapasztalatom szerint, ha használják a puncit, pont attól lesz rugalmas, feszes. Amúgy sztem alkati kérdés is lehet.
2015. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És vajon mikor fogjátok végre kinyitni a biológiakönyvet? Csak mert nagyon szükség lenne rá. A vagina rugalmas, ami azt jelenti, hogy nem tágul ki véglegesen, csak egy kicsit szülésnél. Ha aktus közben tág az azért van, mert izgalmi állapotban a vagina kitágul, annál jobban, minél inkább izgalmi állapotban van a nő. Szóval ahelyett, hogy örülnél, hogy fel tudtad izgatni még ő a hibás, hogy ki mert tágulni? Akkor inkább maradj a kezednél, ha ezen az elven vagy.
2015. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval! Sőt nem csak az átmérője, hanem a hossza is megnő az izgalom fokozódásával.

Ettől függetlenül részben genetikai kérdés is egyben, hiszen a hüvely izomzata mindenkinél más és más erősségű, illetve rugalmasságú. Viszont intim tornával a hüvely izomzata is edzhető, erősíthető.

2015. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De azért érdekes mert alapból is tág. Vagy tulsok partnere volt és kitárulkozik?
2015. júl. 3. 13:11
 10/20 A kérdező kommentje:
Kitágult
2015. júl. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!