Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti miért nem nézitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem nézitek meg (olyan látványosan) a pasikat az utcán mint ahogy ők titeket megnéznek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 08:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ha nyíltan néznék meg akkor azt bíztatásnak venné a férfi, ami miatt csak magyarázkodnia kellene a lányoknak.

Ezért nagyon komolyan felvezett fejjel kell végighaladni az utcán, mintha ilyen hülyeséggekkel egy nő nem foglalkozna, hogy szemezés. :))

2015. júl. 3. 11:46
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Állíts be egy sorba 100 különböző nőt. Vegyél egy átlagos férfit. Sétáljon el a sor előtt. Utána mondja meg hogy hány nőt dugna meg a sorból. Mit mond majd? 40? 50? 70? Kb. ilyesmi számot.

Állíts be egy sorba 100 különböző férfit. Vegyél egy átlagos nőt. Sétáljon el a sor előtt. Utána mondja meg hogy hány férfival dugna a sorból. Mit mond majd? 1? 4? 6? Kb. ilyesmi számot.


A nők sokkal válogatósabbak. Engem pl relatíve sok lány néz meg mert vonzó külsejű férfinak számítok. (2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, sportos alkatú, jóképűnek mondott). Engem egy hét alatt néz meg annyi lány magának mint egy közeli barátomat, aki átlagos kinézetű (nem csúnya) fél év alatt.


És én hiába nézek ki jól, én is simán lefekszem olyan lánnyal, aki sokkal kevésbé csinos, mint amilyen jóképű én vagyok. De még így is hogy átlagosnál jobban nézek ki, szerintem kevesebb nő néz meg engem egy nap, mint ahány férfi megnéz magának egy átlagos nőt. A férfiak vizuálisabb típusok, a nők kevésbé.

2015. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Mert aberráltságra, jellemtelenségre, emberségtelenségre és baromi parasztságra utal.

18F

2015. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13.

De te fiú vagy. Oké hogy te apácazárdában nevelkedtél, de a legtöbb ember (férfi és nő is) kifejezi a tetszését bámulással, ha valaki a másik nemből igazán tetszik neki külsőre.

2015. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
És mégis mi a francot bámuljunk vadidegen pasikon? Kapcsolatban, ha szeretjük a párunkat, nem nézünk meg pasikat. Ha meg nem vagyunk kapcsolatban, egy futó pillantás elég. Sokféle nő van, de a nők jó részét nem a külsőségek izgatják fel. Tudom, hogy ez meglepő, de pont ezért mondják, hogy válogatósok vagyunk. Mert a jó külső nem elég. Viszont néha egy jó férfi illat vagy egy kellemes férfi hang végig tud borzongatni. Ez van.
2015. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15: De ezzel semmi baj. A nők és a férfiak nem egyformák. Ezt minden nőnek és férfinak fel kellene fogni.


Viszont csak mert te nem vagy ilyen, hidd el havonta párszor azért van hogy engem is sokáig bámul egy csinos lány feltűnően, vagy mondjuk a közelembe jön látványosan, azért hogy hátha megszólítom.


Viszont itt megint igaz, hogy nem csak a külsőre mentek. Egy nagyon csinos lány nekem azt mondta azért tetszettem neki, mert ránézésre belsőre is másnak tűntem a szemében, mint a legtöbb férfi.

2015. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"És én hiába nézek ki jól " LOL

Erről eszembe jutott egy kép :D

[link]


tuti így néz ki a 2 méteres szőke herceg :D

2015. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24%

mert nem vagyunk tuskók

meg mert rohadtul nem érdekel, ki hogyan néz ki

2015. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%
Mert a nőkben általában van tartás és diszkréció, ellenben a pasikkal. (Jó, persze nem mindenki ilyen.)
2015. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi alszent pitsa.... közben meg amikor hazaértek rohantak magatokhoz nyúlni mert a férfi jól nézett ki. Pont az ilyenek hazudjak azt is hogy a méret nem számít.
2017. máj. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!