Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit értetek azon, hogy "alázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek azon, hogy "alázás"? Mi izgató benne?

Figyelt kérdés

Nincsenek ilyen hajlamaim, csak érdekel, mert kifejtve még nem olvastam erről.

L19


2015. júl. 2. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma a kiszolgáltatás. Vannak emberek akik szeretik.
2015. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Röviden, nem törődni a partner semmilyen erkölcsi és emberi értékével sem testileg sem lelkileg. 27/F


Hosszan... majd akit nagyon érdekel annak leírom.:D

2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alázás sokszor fétisekhez is kapcsolódhat, én anno sub voltam.de mára már beérem fétis játékokkal is amik sokszor bejönnek a nőknek!

Alapjában véve az alázás lényege az hogy a férfi átadja az irányitást a nőnek,a nő Parancsolgat,a lényege az egésznek ez,ezt lehet finoman is csinálni,de ez lehet nagyon durva is!

2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Példákra vagyok kíváncsi. Mit csinál az, aki megalázza a másikat?
2015. júl. 2. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Köpés, pofon, fojtogatás, rihhbancozás, hajcibálás, földről testnedvek felnyalatása stb.
2015. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pofozás,rugdosás,taposas,szájbahamuzás és köpés,pórázon vezetés,kutyas játék,seggbedugas etc.
2015. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talpnyalatás vagy láb kényszerkényeztetése.
2015. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!