Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vágyak ezek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vágyak ezek?

Figyelt kérdés

Képzeletben sosem szabtam határokat magamnak, és eleinte egész más izgatott fel mint most. Régebben arra maszturbáltam hogy több pasi lesi az óhajaimat és 1 nő több pasi felállás.


Most pedig brutálisan felizgulok arra a gondolatra hogy én más nőkkel együtt lesem egy bizonyos pasi kívánságát és hagyom hogy azt csináljon velem amit akar.


Ez a 3+nő egy pasi felállás, buli, zene és az alárendeltség. Sokszor gondolok arra hogy háton fekszem a pasi csapatja nekem majd be akarja tenni a fenekembe, én megpróbálok bólogatni hogy ne, amire ő mégiscsak beteszi, fittyet sem hányva arra hogy mit szeretnék. Vagy éppen más csajjal smárol és mást fogdos miközben engem dug. Meg hasonlók.


Ezek milyen vágyak? Másnak is vannak hasonlóak?


21 éves lány vagyok. Olyan 18 éves koromtól kezdődtek az ilyen vágyaim. Természetesen nem gondolom hogy ezt bármikor megcsinálnám élőben.


2015. júl. 2. 15:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Régi énemből kiindulván mi nők szeretünk versenyezni. Szeretjük ha a pasi értékel minket, és nem csak egy kaland vagyunk. Jó érzés ha "különleges" a szex a pasi számára, és még jobb, ha törődik velünk és odafigyel. Nagyon fontos hogy tisztában legyen azzal hogy én egy valaki vagyok, akinek vannak érzelmei, és nem egy tárgy.


Nos, ezeknek a fent leírtaknak ellenkezője vonz:


Az ágyban ne értékeljen, csak egy szukának tartson, egy eszköz legyek arra, hogy ő elélvezzen a lehető legjobb formában, ne érezzem úgy hogy egyedi a szex, főleg ne úgy, hogy ez számára tartós emlék. (tény hogy lehet hogy az lesz, de adott pillanatban ezt ne lássam). Szarja le hogy mi jó nekem és mi nem az, szexuálisan használjon úgy, ahogy akar, gázoljon át az érzéseimen a nőiességemen. Kezeljen tárgyként.


Ha kezedbe veszel egy maszturbátort nem hiszem hogy elkezded pofozni, vagy szorítani a "nyakát", hátha eltörik. Szóval indokolatlan fájdalom.

2015. júl. 2. 16:54
 22/27 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de ha olyan férfit keresel, aki tárgyként használ, ott nincs ilyen "az lenne de egy szex legalább szopival kezdődik és valószínűleg punciban folytatódik. "


Nem.... ott az van, amit a férfi(én) akarok. A szerszám nem lesz száraz csak a feneked.:D


"Ha kezedbe veszel egy maszturbátort nem hiszem hogy elkezded pofozni, vagy szorítani a "nyakát", hátha eltörik. Szóval indokolatlan fájdalom."


Ez csak annyit jelent, hogy műpunci akarsz lenni, nem teljes értékű szextárgy. Majd biztos jó keményen használom az ágyban, de jajj odafigyeljek hogy ne fojtogassam, mert nincs nyaka, ne vicceljünk már.:D

2015. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Akármit is írsz, a fojtogatás az egyből elvenné az egész varázsát.


Olyan fizikai fájdalom jó, aminek hatása is van. Pl.:


Bejössz a szobába elkezdesz fojtogatni, soha az életbe nem lesz ettől orgazmusod, vagy ha igen, ott gond van, hogy a szerszám a gatyádba de a fojtogatástól elélveztél...


Viszont ha beteszed a fenekembe az már közvetlenül hozzátesz az orgazmusodhoz.


Most tudom, hogy van olyan akinek közvetetten a torokfojtogatás is hozzátesz, de én ezeket nem tudom megérteni.

2015. júl. 2. 17:36
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha a farkam nyomom le a torkodba, hogy fuldokolj, akkor az most megfelel neked vagy nem?:)
2015. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

ami farokkal történik az mind okés.


bizonyos értelemben a durvaság is, ha dobál a srác, vagy ha kapkod mert hogy "nem bír magával" az is, vagy éppen erősen megfoja a kezeimet és felhúz mikor hason fekszem hogy jobban tudjon ütemre dolgozni, csak pl. a torokfojtogatás az aminek nem látom azt, hogy értelme is van, mivel a torok és a farok nem kapcsolódik össze az én képzeletemben sehogy.


Pirosra lehet verni a fenekem, meglehet durván ujjazni ha ez vonzza a srácot, torok anál stb. stb.


Barátomat csak torkozni tudtam rávenni, másra nem nagyon volt nyitott, de ez nem feltétlen az ő hibája volt, mert akkor még ez az egész nem is tudatosult bennem.


De torok az is csak úgy, hogy a pasi irányít. Húzza a fejem.

2015. júl. 2. 17:45
 26/27 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem klasszikus használat az én nyelvezetem szerint.


Te arra vágysz, hogy a farok használjon.

2015. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 DreamWeaver ***** válasza:
Nem volt még ilyen barátnőm, de én tökéletesen értem mindazt, amit felvázoltál. Erőszakra nem vágysz, csak arra, hogy szexben a pasid egyedül magára, a saját élvezetére dolgozzon. Akár ujjaz, akár kefél, akár nyal, ne figyeljen Rád, csak magára. Ösztönből szexeljen, ahogy zsigerből jön belőle. És ehhez nem kell erőszakosnak lenni, vagy fájdalmat okozni. A hétköznapi életben pedig kapcsológomb off és más a felállás. Szerintem ha keresel, találsz...
2015. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!