Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vágyak ezek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vágyak ezek?

Figyelt kérdés

Képzeletben sosem szabtam határokat magamnak, és eleinte egész más izgatott fel mint most. Régebben arra maszturbáltam hogy több pasi lesi az óhajaimat és 1 nő több pasi felállás.


Most pedig brutálisan felizgulok arra a gondolatra hogy én más nőkkel együtt lesem egy bizonyos pasi kívánságát és hagyom hogy azt csináljon velem amit akar.


Ez a 3+nő egy pasi felállás, buli, zene és az alárendeltség. Sokszor gondolok arra hogy háton fekszem a pasi csapatja nekem majd be akarja tenni a fenekembe, én megpróbálok bólogatni hogy ne, amire ő mégiscsak beteszi, fittyet sem hányva arra hogy mit szeretnék. Vagy éppen más csajjal smárol és mást fogdos miközben engem dug. Meg hasonlók.


Ezek milyen vágyak? Másnak is vannak hasonlóak?


21 éves lány vagyok. Olyan 18 éves koromtól kezdődtek az ilyen vágyaim. Természetesen nem gondolom hogy ezt bármikor megcsinálnám élőben.


2015. júl. 2. 15:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

A fantázia (még) szabad!

Én igyekszem az én fantáziáimat megvalósítani.

Azok is elég vadak:)

2015. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesen normális fantáziák. A fantáziákat az teszi fantáziákká, hogy megmaradhatnak fantáziákként. Nem kell azokat valóra váltani. Kicsit hasonlóak az álmokhoz. Az elme sokmindenre képes. A fent leírt vágyaid sorolhatóak a perverziók körébe. Mindenkinek vannak perverz fantáziái. Csak sokan nem merik azokat vállalni.
2015. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hmm miért érzem, h vannak még itt fantáziáid, amiket nem mernél elárulni.:P
2015. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Vannak még, gyakorlatilag minden ami hasonló kategória a fent leírtakhoz. Úgy érezni magam mint aki egy eszköz arra, hogy az adott pasi élvezze a dolgot és ezért képes megadni bármit a pasinak, független hogy én mit szeretnék.
2015. júl. 2. 15:31
 5/27 DreamWeaver ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, szexben az alárendelt szerep izgat Téged. Ez teljesen okés. Ha a gruppen még várathat is magára, ha találsz egy megfelelő partnert, ezeket bátran ki lehet élni vele. :) Azt viszont fontosnak tartom, hogy tedd tisztába Magaddal és a leendő partnereddel is, ha a szexbéli alárendeltségi vágyad az életed más területein nincs jelen.
2015. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igen normális. A férfihiány klasszikus tünetei. Ugyanilyen vágyaim vannak nekem is.
2015. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Alapvetően nagyon akaratos vagyok, szóval ez máshol nincs jelen.


De valahogy ez a tárgyiság a szexben ez nem tud kikerülni a fejemből. Olyannak szeretem magam érezni mint egy műpunci. Ott sem figyelnek a srácok arra, amikor használják, hogy na annak a "tárgynak" jó legyen. Ott sem ujjazzák meg a "fenekét" hogy beleférjen. Vagy eleve nem is kérdezik meg hogy mit szeret mit nem, mert egy tárgy, figyelembe se veszik az érzéseit mivel nincs is.


Na így a legpontosabb a megfogalmazás.

2015. júl. 2. 16:02
 8/27 anonim ***** válasza:
A vágy, és a fanázia szabad 😃 aztán ha a partnered mellett is megmarad, akkor már csak az kell, h merjetek egymással nyiltan beszélni, és ha találkozik az elképzelésetek, és meg van a kölcsönös bizalom, akkor akár bele is vághattok 😃 de első,körben javaslom, h csak a "lightos" bdsm fantáziád vázold :D
2015. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Írd, hogy neten nem ismerkedsz pls.
2015. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mármit a többes előtt még csak azt, h ne foglalkozzon veled mint nővel, csak mit aki a kielégülését szolgálja
2015. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!