Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csináljak? El fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? El fog hagyni?

Figyelt kérdés

Barátommal kipróbáltuk az anális szexet, ő nagyon rá volt állva a témára, én meg azért csináltam, hogy a kedvére tegyek. De nekem nem tetszett, most nem sorolom fel az okokat, de én nem is akarom többször (így is gondolom le leszek szólva, ahogy elnézegettem a témához kapcsolódó kérdéseket). Láttam a páromon, hogy csalódott volt. Most ezért lehet, hogy el fog hagyni?

Ti elhagynátok egy lányt ezért? MEg amúgy is, hogy legyek vele együtt ezután, hogy nem tudom kielégíteni a vágyait? Teljesen összeroppantam. Gondoltam, hogy hagyom neki többször, de ha rágondolok, kiráz a hideg, én komolyan megpróbáltam élvezni, de nem ment. Most mit csináljak? Másképp amúgy minden rendben, orálisan is csináljuk, meg elég vad szeretkezéseink vannak.

Most el fog hagyni? Próbáltam puhatolózni nála, meg megbeszélni(mármint arra nem kérdeztem rá, hogy elhagy-e, mert az szerintem elég gáz helyzet lett volna), de csak elmosolyodott és azt mondta, nem gond, hogy nem szeretem, hogy miért nem szóltam már szex közben, hogy nekem nem jó, meg ilyesmi, de nem is nézett rám, meg ilyen fásult volt a hangja.

Most ennyire csalódást okoztam neki? :/ Itt olvastam egy csomó kommentet meg kérdést, hogy ezért elhagyja a pasi a barátnőjét. NEkem ezt nehéz elhinnem, mert amúgy minden rendben, de ha ez ilyen fontos neki, akkor lehet, hogyha nem is elhagy, de megcsal?



2015. júl. 2. 10:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszú szöveg miatt
2015. júl. 2. 10:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy emiatt elhagyna. Elég gáz dolog lenne. Te ismered a pasidat, de ha azt mondta miért nem szóltál már szex közben akkor csak van annyi esze hogy megérti ezt :)
2015. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Egyszerűen elfogadta, h téged nem fog többet analizálni.

Nem fog elhagyni, ha egyébként normálisan működik a párkapcsolatotok.

25/F

2015. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hinnem h ilyen miatt elhagy ha szeret es minden rendben van. Ha a szex is jo. Es biztosan ertekeli h neked nem jo de megprobaltad es hajlando voltal erte erre.

Biztosan elszomorodott ha o ezt akarja es szeretne valoszinu azert viselkedett igy. De nem masert :)

2015. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet még ezen kívül elég sok mindent csinálni, ez normális esetben nem oka az elhagyásnak. Nem szereted nem szereted, tényleg közben kellett volna szólni, szerintem nem voltatok felkészülve, lehet ez jó is, ha van egy fajta hangulata az embernek, tetszik, ellazul, de ha nem hát nem.
2015. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De nem tudok megnyugodni emiatt, mert nem akarom, hogy miattam ne élhesse ki a vágyait.

Igen, ezen kívül van más, orálisan is kielégítem, és azt szeretem is csinálni nagyon.

Mindegy, majd összeszedem a bátorságom és rákérdezek, hogy neki ez mennyire fontos, és elvárom tőle, hogy őszintén válaszoljon erre.

2015. júl. 2. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem csalódott, ne hibáztasd magad. És ne is gondolj arra, hogy elhagy,mert a félelmeink megvalósulnak.


Kipróbáltátok,neked nem tetszett,ennyi.Az élet megy tovább, próbálj anál nélkül is a kedvében járni.

2015. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül nem derogál semmi számodra akkor nem szakítanék ezért :D
2015. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd, csak emiatt biztos nem fog elhagyni; vagy ha elhagy, akkor elhagyott volna más apróság miatt is.


Persze nem mindegy, hogy hány évesek vagytok (15 vs. 25), és hogy mennyire komoly a kapcsolatotok.

2015. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Joe.38 ***** válasza:
Ki tudja. Minden embernem más az igénye. Számomra fontos a popi szex. Van akinek nem. De ha nem.megy akkor nem.lehet erőltetni. Szakítás nem jö ez tény. De ma sok fiatal nem.1i évesen megy férjhez szüzen. Tehát .... ezen feesleges aggodni. Jön meg más fontos akadály is. Azéletben fontos a szex , de nem a legfontosabb.
2015. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!