Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit izgat a pisilés? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit izgat a pisilés? Mi izgat titeket benne, mit próbálnátok ki?

Figyelt kérdés

Engem kicsit izgat ha egy lány pisil, bepisil, inkább érdeklődésnek mondanám, és mivel szeretek új dolgokat kipróbálni, ezért ezzel kapcsolatos dolgokat is kipróbálnék. Pl hogy lepisil egy lány vagy egymásra fekszünk és úgy bepisilünk, vagy akár szex közben megállunk és a farkamra.

De érdekelne hogy miket lehet még, szóval akit szintén izgat ez, az leírhatná a fantáziáit, miket próbálna ki. Aki csinált is már ilyesmit, attól szivesen veszem ha megosztja a tapasztalatait.



2015. jún. 26. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig izgat, de nem tartozik a szexuális bakancslistámra.
2015. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat, de arcra vagy szájba nem. Tapasztalatom nincs benne
2015. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

arcra,testre,pohárba-meginni,egymásra.kb ennyi.

volt vidi amiben segglyukba is küldték,ehhez én még nem érzem késznek magam.

kérdés van?

2015. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sokszor kértem a párom, hogy pisiljen a számba de nem akarta. Néztünk olyan filmeket is.

[link]


Egyszer aztán születésnapomra kértem és megtette. Nagyon élveztem. Azóta is havonta párszor dugás után kapok tőle. Amúgy is mindig szex közben kimegy pisilni, de ha olyan kedve van akkor nekem adja.

2015. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók tudnak lenni a pisis játékok,minden ami mindkét fél örömére történik.Nagyon sokszor és sokféle módon csináltam már és imádom.Különböző kombinációkban,mikor mit..
2015. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ENgem is izgat gyerekkorom óta.Volt egy bnőm,aki azt szerette,ha szex közben belepisilek ..Imádta
2015. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egymáson bepisilés engem is izgat, de eddig nem volt alkalmam kipróbálni.
2015. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Dom férfiként elég gyakran van részem benne, pisiltem már testre, hajba, szájba, punciba és segglyukba is, eddig minden partnernőm élvezte. A kedvencem az volt, mikor éjszaka autóval jöttünk haza a Balatonról, leálltunk az út szélén pisilni, aztán a társaság egyetlen, kissé részeg lánytagja felvetette, hogy ő kipróbálná az aranyesőt. Több se kellett, jól meglocsoltuk a bikinis leányzót, aztán a következő faluban az utcai nyomós kútnál fürdettük le. Óriási élmény volt.
2015. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer 13 éves koromban bepisiltem mert nem bírtam tovább tartani, először nagyon megalázó volt aztán furcsamód izgatónak találtam ahogy a ruhám tapadt hozzám amikor végre eljutottam egy WC-re akkor muszáj voltam kielégíteni magam hogy ne álljon a farkam annyira. azóta is előfordulnak "balesetek" de mostmár pelenkát szoktam venni bepisilés előtt, volt barátnőm akit ez nagyon izgatott és ő is elkezdett bepisilni, ágyban is egymásra pisiltünk sokszor.
2015. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt probáltátok már h egymás hajára? Am segg és pina
2015. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!