Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőktől kérdezem miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől kérdezem miért van hogy nem kell a sex?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 15 éve vagyunk együtt 20 évesen minden nap volt sex és nem csak 5 perc hanem 1-2 óra tartalmasan kölcsönös orál több pózban sex nem volt gond ha tóparton vagy erdőben vagy akár hol voltunk

Szeretem ha csupasz a punci le borotválta és szerette is mert tisztább és sokkal jobb a francia neki mindég azzal kezdtük hogy addig nyaltam míg el nem ment ő is kérte hogy akkor én is borotváljam le nem volt gond mindent meg beszéltünk nem volt semmi tabu és ment minden simán

És a mostani helyzet ??

A sex ha netán van csak este sötétben paplan alatt csak misszionárius pózban esetleg ritkán hátulról havi 1-2 szer ha 3 szor van akkor ünnep van

És lefekszik nem kezdeményez várja hogy meg dugjam mint egy darab deszka ha nem kezdeményezek fél évig nem volna sex ki próbáltam

A puncit nem borotválja kérdeztem hogy mi a baj vele ha kell segítek értelmes választ nem kaptam csak kifogást ha napközben elmegyek mellette meg simogatom vagy át karolom és megsimítom a fenekét stb akkor: neked csak a sex jár a fejedben???

Hogy máshol sex legyen? az már elképzelhetetlen dolog

különben napközben semmi gond nem veszekszünk nincsen semmi baj probléma de este 10 után mintha más feküdne le mellém nemvolt semmi törés az évek alatt

Felvetettem neki ha esetleg már nem szeret megunt vagy akármi váljunk el vagy mondja meg mit akar esetleg szeretne más férfit is vagy nőt 3 as hoz vagy párt 4 es hez na ez volt a pokol bugyra

A kérdésem 20-40 éves nőkhöz miért??

100 szor megbeszéltük azt mondja nem igényeli a sex et napi egy ről havi 1 re????

Nem szereti nappal mert ne lássam az elhízott testét hízott az évek alatt 7-8 kilót na bumm nem értem

Nem kezdeményez régebben alig várta hogy rám vesse magát reggel szopással ébresztett most ez elképzelhetetlen

Mi indokol ilyen változást nektek van volt ilyen változás miért van!


2015. jún. 26. 15:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok na én is erre gondolok hogy ez a baj meg már mondta is de nem akartam elhinni én ezt nem tudom meg érteni hogy miért van ez senki nem marad olyan mint 18 évesen 50 kg és kifogástalanul sexi stb de ez nem baj ha szeretnek és nem zavarja a párodat hisz ő is változik

Hát én nem tudom elképzelni hogy ne legyen sex csak azért mert nem vagyok magammal meg elégedve a testemmel!

2015. jún. 28. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!