Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőktől kérdezem miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől kérdezem miért van hogy nem kell a sex?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 15 éve vagyunk együtt 20 évesen minden nap volt sex és nem csak 5 perc hanem 1-2 óra tartalmasan kölcsönös orál több pózban sex nem volt gond ha tóparton vagy erdőben vagy akár hol voltunk

Szeretem ha csupasz a punci le borotválta és szerette is mert tisztább és sokkal jobb a francia neki mindég azzal kezdtük hogy addig nyaltam míg el nem ment ő is kérte hogy akkor én is borotváljam le nem volt gond mindent meg beszéltünk nem volt semmi tabu és ment minden simán

És a mostani helyzet ??

A sex ha netán van csak este sötétben paplan alatt csak misszionárius pózban esetleg ritkán hátulról havi 1-2 szer ha 3 szor van akkor ünnep van

És lefekszik nem kezdeményez várja hogy meg dugjam mint egy darab deszka ha nem kezdeményezek fél évig nem volna sex ki próbáltam

A puncit nem borotválja kérdeztem hogy mi a baj vele ha kell segítek értelmes választ nem kaptam csak kifogást ha napközben elmegyek mellette meg simogatom vagy át karolom és megsimítom a fenekét stb akkor: neked csak a sex jár a fejedben???

Hogy máshol sex legyen? az már elképzelhetetlen dolog

különben napközben semmi gond nem veszekszünk nincsen semmi baj probléma de este 10 után mintha más feküdne le mellém nemvolt semmi törés az évek alatt

Felvetettem neki ha esetleg már nem szeret megunt vagy akármi váljunk el vagy mondja meg mit akar esetleg szeretne más férfit is vagy nőt 3 as hoz vagy párt 4 es hez na ez volt a pokol bugyra

A kérdésem 20-40 éves nőkhöz miért??

100 szor megbeszéltük azt mondja nem igényeli a sex et napi egy ről havi 1 re????

Nem szereti nappal mert ne lássam az elhízott testét hízott az évek alatt 7-8 kilót na bumm nem értem

Nem kezdeményez régebben alig várta hogy rám vesse magát reggel szopással ébresztett most ez elképzelhetetlen

Mi indokol ilyen változást nektek van volt ilyen változás miért van!


2015. jún. 26. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még csak 30 vagyok, de már most nem rendelkezem olyan nagy szexuális étvággyal, mint 20 évesen. Szimplán annyi a gond, hogy unalomig baxtad. Szeret, ne akarj elválni, de már nem tudsz neki újat mutatni!
2015. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik a megváltozott testükkel nem tudnak mit kezdeni.. emiatt nem érzik magukat teljes értékű nőnek. Ezen két dolog segíthet:

1. Ha eléri, hogy ugyanolyan legyen a teste, mint korábban. De ezt neki kell elhatároznia. Ha te említed neki, akkor jön az, hogy biztosan kövérnek látod...

2. Ha tudatosítani tudod benne, hogy így is ugyanúgy kívánod, és téged totálisan hidegen hagy az a pár plusz kiló, hiszen őt szeretted annak idején is, és nem a hamvas testét.


Nem írtad, van-e gyereketek? Vannak nők, akik miután anyává válnak, elfelejtik, milyen is nőnek lenni.


Lehet, a te tested is megváltozott, és ezzel nem tud mit kezdeni.


Illetve van, akinél hormonális változások okoznak libidócsökkenést. Új fogamzásgátló tabletta/spirál, esetleg korai menopauza.


Mindenképpen egy hosszas, leülős beszélgetést igényel, nem szemrehányóan, de kideríteni, mi okozta a változást!

2015. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom legalábbis nem tudom azt felfogni hogy nem kell neki a sex nekem mai napig ugyanannyit igényelnék de kielégednék heti 2-3 al is vagy esetleg közben a kölcsönös franciával de nem!nem tudom elhinni hogy valakinek ennyire nem kell a sex mikor korábban naponta kellett neki

És ha meg unta velem vagy nem tudok újat mutatni akkor valami változás változtatás nekem sok minden beleférne minden téren

2015. jún. 26. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Az évek folyamán csökken a szexuális étvágy, de nem ennyire! Ha semmilyen rendkívüli stresszhelyzet nem indokolja (gyász, szülők gondozása, szokásosnál kimerítőbb munka), akkor azok között kell keresgélni, amiket korábban leírtam. De mi csak találgatni tudunk, a valódi okot csak a segítségével tudod kideríteni.


Esetleg még egy kis levegőváltozás segíthet, utazzatok el valahová. Tengerpart, Balaton, hegyek, olyan helyre, amit szeret. Hegyi túrák, sokat lenni friss levegőn, kimozdulni a monoton hétköznapokból. Ez még egy próbát megérne.

2015. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van gyerek kettő de a második gyerek után volt két olyan év ami szinte paradicsomi volt még a kapcsolat elején sem volt olyan jó minden téren szinte tökéletes volt és egyszer elkezdett elromlani a +kilókat a terhesség alatt szedte fel de soha nem volt baj vele és ezt el is mondtam neki 100 szor

A fogamzás gátló az elmúlt évben 4 fajta volt gyógyszer spirál gumi hüvelykúp semmi különbség

És én hát az elmúlt 10 évben 7-10 kg ot híztam most 82 kg vagyok 174 cm magas nincsen pocak nem vagyok koszos nem kiabálok nem csaltam meg

Sokszor megbeszéltük már a nagy beszélgetés után 1-2 hétig nem jó!! csak sokkal jobb utána mintha nem érdekelné vagy nincsen kedve hozzá

2015. jún. 26. 15:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy csökkenhet a sex az évek során de ennyire ?

Az ismerősök akivel lehet beszélgetni ezekről a dolgokról sokan mondják hogy náluk is ez van de azért nem ennyire !

Még 37 éves csak ezért nem értem igazából

2015. jún. 26. 15:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Mókuskerék effektus? Csak tippelgetek!


Egy hétre, vagy legalább egy hétvégére passzoljátok le a gyerkőcöket, nagyihoz, vagy nagynénihez, akinél a gyerekek jól érzik magukat, és akiben a párod is maradéktalanul megbízik, és mozduljatok ki valahová!


Ha nem megy, akkor közös családi nyaralás... de úgy leszervezve, hogy legyen időtök kettesben is lenni!


Jobb ötletem nincs...

2015. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Meglesz mindég megyünk valamerre nyaralni most is majd jobban figyelek a dologra ezen a téren is

Találgatok csak én is és nem tudom mi van hiába beszélgettünk 100 szor a válasz neki jó így és elég is!

Hátha valaki lesz itt aki ebben a cipőben jár nő ként és ír róla

2015. jún. 26. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk is így van, én vagyok a nő, házasok ugyan nem vagyunk. 2és fél éve élünk együtt. gimiben találkoztunk még. és csak fél évig volt ez, hogy szexszexszex. akkor 50 kg voltam, nem volt annyi bajom magammal. én is elhíztam mellette. és én is ugyanezért nem engedem. nincs is szexelés egyáltalán. undorodom magamtól és az egésztől. nem érhet hozzám stb. tök ugyanez. :D azért jó olvasni, hogy nem csak én vagyok így.
2015. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: és ez téged egyáltalán nem zavar? Mármint hogy ő ugyanúgy kíván, ugyanúgy szexisnek tart, de el akarod helyette dönteni, mennyire vagy kívánatos?


Engem zavarna, ha a saját önkritikám miatt lenne az az ember büntetve, aki a legjobban szeret...


Nem szoktatok róla beszélni? Nem szoktad elmondani, miért utasítod el? Ő mit szól ehhez?


Gondolom, nem így akarod leélni a hátralévő életedet... teszel bármit érte, hogy közös nevezőre jussatok?


Félre ne érts, nem cseszegetni akarlak, csak nehezen tudom elképzelni, hogy ez így jó neked...

2015. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!