Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kevésbé leszek érdeklődő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevésbé leszek érdeklődő azzal felkeltem majd a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe belezúgtam... loholt utánam, de akkor nem igazán érdekelt. Az utóbbi időben mikor már érdekelt, akkor már nem annyira ragaszkodott. Ha eljtszom, hogy nem érdekel fordulhat a kocka? :)


22N


2015. jún. 26. 00:44
1 2 3
 21/21 Saavedro ***** válasza:

"Irigy kutyák, lehet takarodni a kèrdésemtől"


Te vagy az oldal üzemeltetője? Az előbb még Te jöttél habzó szájjal...meg amúgy mire legyek irigy? Gondolkodni kellene megtanulni :) ha ez megtörtént, keress meg és akkor irigykedek.


"bár igazából nem érdekel a szerencsétlenkedésetek :) "


MINKET SEM érdekelt, hogy hogyan bsztad át a pali fejét, bár ezt egyszer már leírtam.


"Nem hogy örülnétek más boldogságának..."


Úgy érted a Tiednek? Az a baj, hogy a normális párkapcsolatban ennek a 'boldogságnak' kétemberes dolognak kellene lennie. Namost nem ismerem a másik felet, de egy normális ember egy ilyen nőtől sírva menekülne:


"loholt utánam, de akkor nem igazán érdekelt. Az utóbbi időben mikor már érdekelt"


"Hát ilyenek vagytok többnyire. Amikor valakit nem érdekeltek, akkor tudtok teperni. Én ezzel csak a figyelmét szeretném felkelteni... hogy kapcsoljon, hogy hoppá ez a nő nem fut utánam."


Ezt a válaszomat is töröld! Semmi baj. Minden úgy van a világban, ahogy Te gondolod.

2015. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!