Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kevésbé leszek érdeklődő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevésbé leszek érdeklődő azzal felkeltem majd a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe belezúgtam... loholt utánam, de akkor nem igazán érdekelt. Az utóbbi időben mikor már érdekelt, akkor már nem annyira ragaszkodott. Ha eljtszom, hogy nem érdekel fordulhat a kocka? :)


22N


2015. jún. 26. 00:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem!

Ez férfiaknál nem működik!

Ne próbáld ki.

2015. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jelentem sikeres volt a hadművelet :)
2015. jún. 27. 14:10
 13/21 Saavedro ***** válasza:
Szegény balek pali...
2015. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem kértem véleményed ;) Alkoss magadról ilyen tényeket, hogy úgy ítélkezel, hogy egy darabot nem ismersz se belőlem se belőle. Sőt ez nem csak neked szól, hanem összes többi ilyen magadfajtának, kedves utolsó. Legyen szép napod.
2015. jún. 27. 19:44
 15/21 anonim ***** válasza:
Te tuti nem 22 vagy. Agyilag legalábbis nem.
2015. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem csak fel. Még mindig nem érdekel a rólam alkotott véleményed.Tartsd meg magadnak és ha megkérhetlek ne is írj ide már. Köszi
2015. jún. 28. 22:16
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez volt az első válaszom, te ostoba.
2015. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Saavedro ***** válasza:
Tudja ő, az én válaszomat gyorsan kitörölte, mivel írni nem tudott rá semmit :D
2015. jún. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
:D Istenem. Nem hogy örülnétek más boldogságának... Ez a baj a mai társadalommal. Egymást marni azt megy, de bíztatni valamiben... Egyébként meg lehet válaszokat törölni? Ebben valóban ostoba vagyok. :) Irigy kutyák, lehet takarodni a kèrdésemtől, bár igazából nem érdekel a szerencsétlenkedésetek :) Annak a pár kedves válaszadónak köszönöm a hozzászólását, jól esett és most elértem a célomat is. :) A többi meg. ...;)
2015. jún. 29. 21:50
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindjárt sír a kislány. Slabban támogassunk, hogy manipulálj meg átb...ssz valakit? Szerintem senki nem irigy rád.
2015. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!