Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kevésbé leszek érdeklődő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevésbé leszek érdeklődő azzal felkeltem majd a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akibe belezúgtam... loholt utánam, de akkor nem igazán érdekelt. Az utóbbi időben mikor már érdekelt, akkor már nem annyira ragaszkodott. Ha eljtszom, hogy nem érdekel fordulhat a kocka? :)


22N


2015. jún. 26. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Edd meg amit foztel kicsim.
2015. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű :D De tetszik ez a logikázgatásod :D

Alapból tartsd vele a kapcsolatot, ne legyen az, hogy teljesen hidegen hagy, és "adhatsz" jelzéseket is, hogy jelezd neki, értékeled a személyét - de ez ösztönösen menni fog, + ha helyén van az esze a srácnak, venni fogja a lapot.

A lényeg, hogy legyenek interakciók továbbra is, amikből "olvashat" és talán több kedve lesz megint érdeklődni feléd.

2015. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hülyét kapok az ilyen nőktől. Ha akarsz tőle valamit, azután, hogy lekoptattad, az a minimum, hogy nem tőle várod, hogy teperjen. Főleg ilyen jellemtelen módszerrel, aminek nem jósolok nagy jövőt.
2015. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Engem idegesít az ilyen taktikázás. Miért mem lehet nyílt lapokkal játszani?
2015. jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát ilyenek vagytok többnyire. Amikor valakit nem érdekeltek, akkor tudtok teperni. Én ezzel csak a figyelmét szeretném felkelteni... hogy kapcsoljon, hogy hoppá ez a nő nem fut utánam.:O
2015. jún. 26. 00:58
 6/21 anonim ***** válasza:
És mivel egyszer már nem kellettem neki, és még most sem "fut" utánam, hanem azt várja, hogy teperjek, mintha valami hercegnő lenne, minek pazaroljam rá az energiámat, találok másikat. ;)
2015. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetekben én otthagyom

látom h nem érdeklem akkor ráhagyom


Van egy csaj akinek tetszek

próbált közeledni de nekem egyátalán nem szimpatikus a csaj még ha nem lenne béka feje és nem lenne tele pattanásokkal akkor is ahogy kinitná a száját agyonütné az egészet.

lényeg hogy állandóan ölelgetni akart meg adjak neki pacsit ha leültem az ölzözőben a haverokkal beszélgetni jött és ült volna az ölembe én meg gyorsan arrébbcsúszam meg ilyenek.

akkor próbálkozott azzal hogy ő az elérhetetlen minden fiúra rámászott hátha féltékeny leszek...

mondjuk nekem alapból nem tetszett :D

2015. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csodálkozunk a sok lehetek terhes kérdésen, amikor valaki 22 évesen is ekkora kretén. Sok férfi racionálisan gondolkozik. Ha látja, hogy a csaj nem vevő rá, akkor szépen tovább áll. Jelen esetben is ez történt. Persze Mostmár kéne. De csak azért mert nem fut utánad, hanem egy másik lesz a nyerő és nem te leszel az ügyeletes jó csaj. A kicsi egód ezt nem bírja elviselni. Mélységesen szégyelld magad. Remélem a gyerekben van annyi önérzet, hogy le se sz...r a jövőben Max egy gumi árát költi rád.
2015. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez micsoda marhaság. Ha meg egy lány nem mutat érdeklődést és én mégis beszélgetni szeretnék vele akkor meg nyomulós ráakaszkodó vagyok. A női logikát szerintem elemezni is lehetetlen!!!!!!!!!!
2015. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Saavedro ***** válasza:

"Hát ilyenek vagytok többnyire. Amikor valakit nem érdekeltek, akkor tudtok teperni."


A nagy büdös lópisztolyt fog teperni :) mi vagy te, Kleopátra, az általánosítás nagyasszonya? Majd talál jobbat, minden nőnél van jobb nő :)

2015. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!