Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől most ribi lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most ribi lennék?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs, milyen kategória, de itt biztos jó helyen lesz...

Pár hónapja megismerkedtem egy sráccal. Helyes meg kedves, de részemről csak barát kategória, azért is, mert már van kapcsolata.

Tegnap úgy adódott, hogy kettesben maradtunk egy órásckára.

Beszélgettünk, aztán olyan témára terelődött a dolog. Megmondtam, hogy nem szeretnék semmit, nem vele van a baj, hanem hogy nem szokásom mások kapcsolatait szétrombolni, annyit nem ér az a fél óra.

Megmondta, hogy nem csak a külsőm, de a személyiségem is tetszik neki, amilyennek megismert. Hiába próbáltam meggyőzni róla, ha más csinos lány ülne tőle fél méterre, az is tetszene neki, ennek hagy ne legyen már köze a személyiségemhez.

Természetesen semmi nem történt, mert nem akartam. Szeretné, ha barátok maradnánk, és megbeszéltük, hogy ez többet nem fordul elő, még csak ilyen elméleti szinten sem.

A barátnőjét is ismerem, aki nagyon féltékeny rám, mivel szerinte szép vagyok. (egyetlen előnyöm, hogy ő 29 én meg 21, szóval nem szebb vagyok, csak fiatalabb)

Úgy volt, hogy találkozunk hétvégén, úgy, hogy ott lesz a csaj is meg még páran. De lemondtam, mert ezek után nem merek a barátnője szeme elé kerülni, meg vele sem akaom bonyolítani.

Gondolom, a lány már esküvőt szeretne meg családot, mégiscsak benne van a korban. Rám meg ha rámjönne az ötperc, találhatnék szingli srácot is.


Jogosan érzem magam rosszul?


2015. jún. 25. 12:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jah, kimaradt:

én 21L, a srác 32F, a barátnője 29N

2015. jún. 25. 12:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ettől miért lennél ribi, nem értem?
2015. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert mégiscsak felmerült a téma egy foglalt sráccal, akivel kettesben sem kellett volna maradnom.
2015. jún. 25. 12:07
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanmár én még meg is dugtalak volna a helyében, akkor se te lennél a hibás.
2015. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
respect
2015. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az
2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy ribi, te hulye vagy inkabb. Hogy lennel mar az? Nagyon is normalis lany vagy! :)
2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy ribi, de a srác meg akart döngetni, és ennyi. Ha ebbe belementél volna sem ribi lettél volna, csak egy eszköz egy kis kalandra.
2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, ő csalni akart, ezért mindent bevetett (finoman, de próbálta) és te szépen elutasítottad. Szóval te éppen az ellenkezője vagy a ribinek. Ha tudatosan csakis azért jöttél volna vele össze akár fél órára is, mert ő foglalt, akkor talán annak hívnálak.

A barát meg egy farok, inkább a nőnek kellene megmondani, hogy a barátja nálad bepróbálkozott. Bár úgy sem hinne neked, ezek sosem hisznek...

2015. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te a leírtak alapján egy nagyon jó ember vagy!

Buksisimi. :)

22/F

2015. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!