Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg egy életképtelen...

Tényleg egy életképtelen figura lennék ettől?

Figyelt kérdés

Állást keresek,próbanapon voltam egy forgalmas üzletben,majd utána "elszóltam" magam hogy szeptembertől tanulni szeretnék.Nem vettek fel.

Sok ismerős és ismeretlen is,azt mondja életképtelen hisztis 20 éves vagyok,mert ezt elmondtam.

Én csak arra gondoltam,jobb őszintének lenni.

Valóban életképtelen lennék?



2015. márc. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen én is ilyen voltam, aztán az elet meg a tapasztalatok megedzettek.


Állásinterjun add magad, de ne add ki teljesen magad. Ehhez kell egy kis tapasztalat es emberismeret, hogy mikor mit kell mondanod.


De a te esetedben en nem mondanam a sulit, mert a munkaadonak ugy jon le, h majd mindig szabira akarsz menni stb. szoval nyug leszel neki.


Majd, ha mar ott dolgozol, es tul vagy a probaidon, akkor felhozhatod.


Majd megtanulod idovel.

2015. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves hangvételű válaszodat! :)
2015. márc. 5. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen vigyázni kell kedves sorstárs :D tőlem kacifántosabban kérdeztek: Komolyan ez az életcélod,hogy takarító legyél? Ezért tanultál gimnáziumba? :D mondom okk ha Bp közeli vagy szívesen beszélgetek,adok tanácsot hogy merre találhatsz munkát szeptemberig,nekem jelenleg van részmunkaidős állásom de nyárra keresek rendeset :)
2015. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második,írtam Neked privátot!
2015. márc. 5. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,


Jol erzem, hogy ironia van a valaszodban?


Visszaolvastam,amit irtam es nem talaltam bantonak. De nem is szantam annak egyaltalan. Csak probaltam hasznos tanacsokat adni, es ha munkarol vagy uzletrol van szo, akkor kicsit hatarozottabb vagyok. Sorry. :)

2015. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rosszul érzed,semmi irónia és rosszindulatúság nincs benne,csak megköszöntem a segítséged.

Sajnos ennél jobban nem tudom megfogalmazni,illetve interneten korlátozottak a lehetőségek,hogy ne érződjön gúnyosnak,ironikusnak egy válasz.

De nem,nincs benne.

2015. márc. 5. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor csak én értettem félre. :)
2015. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!