Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan másszak rá sz*páshoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak rá sz*páshoz?

Figyelt kérdés
menstruálok, de barátom ma jön haza két hetes út után és nála alszom. szeretnék örömet okozni neki egy kis orállal, viszont soha nem másztam még rá magamtól. tudok segíteni, hogy hogyan támadjam le úgy, hogy ne legyen ribis, és lehetőleg rám pillantgathasson közben, de ne folyamatosan nézzen?
2015. jún. 25. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kapd el, dobd az ágyra, és tépd le a gatyáját. Több nem kell. A nézés sajnos nem rajtad múlik.
2015. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen mi olyan nehéz?
2015. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyen ribis? Imadna ha az lennel ;) minden pasi imadja. Legy csak az! Az eletben nem kell ribinek lenni de az agyban legyel csak az!!!

Vagy ha megy tuhanyozni menj be melle es kenyeztesd ot. Vagy az agyban takard ki es massz ra. Ilyen egyszeru :)

Egyebkent meg ha menstrualsz is lehet szex ... :) 23N

2015. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egymás között vagytok!

De! Legyél vele r*bis!

2015. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a vágyam hogy egy olyan nőt találjak aki az életben normális, az ágyban viszont igazi r*bi.
2015. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg elalszik és ezzel ébreszd ! :) Nekem mindig hatalmas élmény volt erre kelni :D
2015. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!