Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi (ke) t éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi (ke) t éreztek anális szex közben?

Figyelt kérdés
Milyen érzék?

2015. jún. 23. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
* érzés
2015. jún. 23. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
fáj
2015. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Jót, nagyon élvezem, jól is csinálja párom, bár már tapasztaltak vagyunk.

N

2015. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lekvarcica ***** válasza:
jót érzem
2015. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÉS most én leszek a prűdek prűdje (már ahogy a gyakorin szokták használni ezt a szót): én nem élveztem az anált, és többet nem is vágyom rá.
2015. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolom fas z t éreznek
2015. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha újbarátom van akkor álltalában fájdalmat. aztán egymásra találunk sexben is és utána már élvezem.
2015. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kell hozzá egy olyan partner, aki tudja mit hogyan kell csinálni. Nekem az első nagyon jó volt. Aztán volt, hogy nem volt jó, akkor leálltunk. Amúgy ha jó, akkor nagyobb orgazmusom van mint hüvelybe.
2015. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!