Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arra ébredtem hajnalban, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra ébredtem hajnalban, hogy a párom az arcomra élvez, szakítsak?!

Figyelt kérdés
Utána megnéztem, hajnal negyed 6 volt, utána aludt tovább mintha mi sem történt volna... Ti mit tennétek?
2015. jún. 23. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szetkennem az arcomon es a szemeimre tennek egy egy karika uborkat
2015. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Merev vagy. Nem valo neked Kapcsolat. Inkabb legyel vkinek a szeretoje, aki havi egyszer talalkozik egy orara. N
2015. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Csak jót akart neked.
2015. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Miért szakítanál? Csak szólj neki legközelebb keltsen fel, nehogy lemaradj a műsorról. :)


30N

2015. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát én tuti reflexből vágtam volna képen.. Nem tudom ezzel milyen jót akart volna nekem, de én nem örültem volna neki az biztos. Azért arra felkelni, hogy rád élveznek, elég nagy b*nkóság. Ha már b*szhatnékja van, várja meg míg felkelek és csináljuk rendesen.
2015. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Hat ez nagy bunkosag... Le leszek pontozva, de nalam es szakito ok lenne. Az, hogy valaki kihasznalja a helyzetet, hogy nem vagyok ontudatomnal, es olyat tesz, amit eber allapotban sem engednek, eleg sokat elarul az illeto szemilyesegerol... Ki szeretne arra ebredni, hogy g*cis az arca? Eleg megalazo helyzet... Aki torodik velem, annak ilyen eszebe sem jutna, szerencsere eddig mind a 4 baratom normalis volt. 24L
2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Másnap fingj a szájába miközben alszik. És akkor kvittek lesztek.
2015. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen eset utan tobbe el se mernek aludni mellette, ki tudja, legkozelebb milyen hulye otlete tamad...
2015. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Ingyen arcpakolás:D
2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyire nem tisztel, hogy csak így a megkérdezésed nélkül hajnalban ilyeneket csinál és megaláz vele, akkor én a helyedben elgondolkoznék a szakításon. Kicsit mintha el lenne szállva magától, nem beszélve arról, hogy nem nagyon törődhet veled, ha ezt megteszi.
2015. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!