Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet igénybe veszek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igénybe veszek egy fizetős lányt, de nagyon izgulok van itt olyan aki volt már? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Az előbb beszéltem vele telefonon az árakról meg minden nagyon kedves hangja volt meg a képei alapján tök szép is :)


Kicsit bűntudatom is lenne, hogy kihasználom valaki rossz anyagi helyzetét :D Nektek milyen volt ? Ti nem izgultatok előtte ? :D



2015. jún. 23. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hm.. Akkor végül is mondhatjuk hogy nemigazán sikerült ez az első alkalom? Lehet pont a gondolkodásmódod miatt nem sikerült amúgy, hogy úgy érezed a való életben "le sem köpne" egy ilyen kaliberű lány. Meg ugye csak egy vadidegen, aki pénzt kér cserébe.. Megérte? Esetleg próbálkozol még vele, vagy másik lánnyal?

Hol és hogyan szoktál amúgy ismerkedni? Csak azért kérdezgetek ennyit, mert én is erősen elgondolkoztam már ezen a dolgon. Nem vagyok egy nők bálványa, amolyan 12 egy tucat átlagnak mondanám magam. Tehát nem figyelnek fel rám a külsőm miatt. Nagyon erős duma, és figyelemfelhívó kommunikáció.. lazaság kéne, amivel szintén hadilábon állok. :D Így 2:0 oda. :D Így alakulhatott ki az a helyzet hogy jelenleg jó ideje nincs senkim se. Voltak kapcsolatok.. egész hosszú évekig tartó is, s rendes embernek tartanak, de ez nagyon kevés. :D Szóval azért kérdezgetek, mert én is ilyesmire készülődöm.. azért csak készülődöm, mert pont ilyesmitől tartok mint ami veled is megtörtént. Illetve a dolog lelki oldala sem hagy nyugodni.. hogy oké, akkor szex pénzért.. :/

2015. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hiába így történt pozitív élménynek éltem meg, ha megint rám jönne a kangörcs tuti menni fogok és szerintem ugyanúgy hozzá :D


Ismerkedni bulizni nem járok, unkahelyemen csak férfi kollégáim vannak így interneten, de mindig megreked a dolog vagy meg unom őket vagy ők engem vagy esetleg egyáltalán nem is tetszik a társalgó partner és az ennyire szép lányok meg kb. élből kitörlik az üzenetem és annyi :D


Én ezt egy jó alternatívának tartom am is úgy vettem észre ezt a párkeresést nem szabad erőltetni majd vagy megtörténik magától vagy nem :D


Addig viszont nem jövök össze feleslegesen unalmas emberekkel csak, hogy legyen kivel szexelni egy félórának az ára kb. annyiba kerül mint egy randi sőt egy randi néha lehet több :D

2015. jún. 27. 11:25
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nálam is úgy van hogy férfiakkal dolgozom együtt. Időm nem sok. Igazán sakk-matt helyzet.. :) Mondhatni nem jól alakult az élet, de hát akkor is élni kell valahogy. :)
2015. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!