Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már nem izgulok fel úgy mint régen?

Figyelt kérdés

anno mikor összejöttünk 2 percig simogatott, puszilgatott és átáztam olyan nedves lettem. most meg semmi... puszilgat, simogat, fel is izgat de egyáltalán nem leszek nedves és nagyon zavar, olyan mint a férfiaknál az impotencia:/ mit lehetne tenni hogy ismét olyan nedves legyek? majdnem egy éve vagyunk együtt.

18/L


2015. jún. 7. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rutinná vált? Próbáljatok meg újítani, izgalmasabbá tenni.
2015. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csere!
2015. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üdv a valóságban! Ezt hívják úgy, hogy kihűlt a dolog. Kezdj bele egy új szerelembe, tul fiatal vagy még ahhoz, hogy leszokj a szexről.
2015. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most simogasd te őt!
2015. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem tudhatom a választ, de gondold át a következőket:

- Szerelmes vagy még mindig belé?

- Mennyire vagy streszes, faradt, kimerult ugy altalaban?

- Betegsegek?

- Erzelmileg mennyire elmelyult a kapcsolatotok?

- Valtottal mostanaban fogamzasgatlot?


Ahhoz tul fiatal vagy, hogy kiegjel! Amugy meg nagyon szerencsés a parod, ha csak ennyit kellett tennie, hogy teljesen felizgulj! Nem ez az altalanos.

2015. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves #5!

Köszönöm a választ és igen, nagyon szeretem:)

Nagyon stresszes és ideges típus vagyok

Semmi betegségem sincs:)

Érzelmileg és bizalmilag teljesen.

Nem váltottam viszont szedem rendszeresen 9 hónapja

2015. jún. 10. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a stresszt megszüntetni valahogy. Meg "ami nem megy, azt nem kell erőltetni" alapon vedd az egészet lazábban. Szerintem meg fog ez oldódni. Simán lehet, hogyha nem foglalkozol vele, nem idegeskedsz emiatt is, akkor máris jobb lesz. Lehet, hogy nem lesz minden pontosan olyan, mint volt, de a lényeg az, hogy jól érezzétek magatokat a bőrötökben és élvezzétek az életet (na meg egymást :D).
2015. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!