Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet igénybe veszek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igénybe veszek egy fizetős lányt, de nagyon izgulok van itt olyan aki volt már? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Az előbb beszéltem vele telefonon az árakról meg minden nagyon kedves hangja volt meg a képei alapján tök szép is :)


Kicsit bűntudatom is lenne, hogy kihasználom valaki rossz anyagi helyzetét :D Nektek milyen volt ? Ti nem izgultatok előtte ? :D



2015. jún. 23. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

semmi gáz jobb lesz mint egy normális lánnyal

max a pénztárcád bánja

afelől meg ne aggódj hogy kihasználod

keresnek ezek több száz ezret havonta ugyhogy ne aggódj

huzzal bele keményen

2015. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem rabolnak ki amíg megzuhanyzok vagy ilyesmi ? :D Akik futtatják nem balhéznak meg ilyenek ?
2015. jún. 23. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azután menj el zuhanyozni ha már lelépett, én a helyedben nem bíznék meg benne.
2015. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne vigyél fel több pénzt, ha mondjuk 10e egy óra, és nem vagy biztos benne h akarsz-e még mást is akkor max. 12-14e-t, ne legyen nálad drága telefon, meg iratok.

Olyan lányhoz menj, akiről van hiteles beszámoló.

Normális "szobás" lánynál nem fogsz futtatóval, testőrrel, stb találkozni.

2015. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

akik futtatják nem mernek mutatkozni senki előtt telot pénzt nevigyél se iratokat magaddal

sok sikert

2015. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a baj munkából mennék hirtelen fel lángolás vagy most vagy soha nálam van minden a hátizsákomban vajon bunkón venné ki magát, ha bevinném magam zuhanyozni meg az aktoskor is valahol az ágy mellett lenne szem előtt ? :D
2015. jún. 23. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Hátizsákkal k...rvázni??? WTF???
2015. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ja mondom melóból mentem nem volt hol ott hagyni, de különben nem volt semmi letettem az ágy mellé és kész :D
2015. jún. 23. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen volt ember!? valami beszámoló szerűséget. Nem az eksönről, az rád tartozik. :D Hanem arról hogy élted meg? Hogy érezted magad?
2015. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Full gáz volt, de az én részemről :D Végig a torkomban vert a szívem viszont a lányban pozitívan csalódban nagyon nagyon kedves volt nagyon szép puha bőrrel :D Egy félórára akartam befizetni de miután felkerült a gumi kb. le is lankadtam benne :/


Egy az, hogy a síkosító plusz gumi hatására kb. nem éreztem semmit, kettő meg örültem, hogy nem kapok szívrohamot :D:D Végül befejezte szájjal és kész de végig próbálta oldani a feszültségem meg nyugtatott, hogy más első embereknél is sűrűn előfordul sőt olyannal is aki többször megy :D


Mind1 ha nem parázok nagyon jó is lehetett volna elég jó élmény olyan lánnyal lenni aki, ha szembe jönne egy szórakozó helyen le sem köpne itt pedig mégis kedves és szolgálat kész :D

2015. jún. 25. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!