Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevesebbre tart, mint az exeit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbre tart, mint az exeit?

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem bevallottan mindent megtett szexuális téren. (Anál, orál, lenyelés, stb) Állítása szerint nekem fogalmam sincs, h ő, abban az időszakban milyen lelki állapotban volt és hogy mennyire erős megfelelési kényszer dolgozott benne. Velem semmi ilyesmire nem kapható. Már csak egy kis orálhoz sincs kedve, mondjuk nem is erőltetem. Csak néha jól esne egy kis "extra". Lehetséges, hogy én nem csinálok valamit jól, vagy esetleg a többi srác fontosabb volt neki, hogy ilyeneket is bevállat, vagy érezzem megtisztelve magam, hogy mellettem nincs szükség megtenni ilyeneket? Ezáltal kevesebbnek, vagy többnek kéne éreznem magam az exeknél? Szerintem korábban sem csinált semmit úgy, hogy az neki ne lett volna jo. Köszi a segítséget.
2015. jún. 22. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes... inkább te vagy az, aki inkább leszarod xD
2015. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem szarom le, csak nem hiszem, hogy terápiára szorulnánk
2015. jún. 22. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!