Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevesebbre tart, mint az exeit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbre tart, mint az exeit?

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem bevallottan mindent megtett szexuális téren. (Anál, orál, lenyelés, stb) Állítása szerint nekem fogalmam sincs, h ő, abban az időszakban milyen lelki állapotban volt és hogy mennyire erős megfelelési kényszer dolgozott benne. Velem semmi ilyesmire nem kapható. Már csak egy kis orálhoz sincs kedve, mondjuk nem is erőltetem. Csak néha jól esne egy kis "extra". Lehetséges, hogy én nem csinálok valamit jól, vagy esetleg a többi srác fontosabb volt neki, hogy ilyeneket is bevállat, vagy érezzem megtisztelve magam, hogy mellettem nincs szükség megtenni ilyeneket? Ezáltal kevesebbnek, vagy többnek kéne éreznem magam az exeknél? Szerintem korábban sem csinált semmit úgy, hogy az neki ne lett volna jo. Köszi a segítséget.
2015. jún. 22. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudhatod, nem alázták e meg vagy nem volt valami rossz élmény(például valamelyik vadbarom lenyomta neki majd megfulladt) szóval ez nem szeretetről szól. Szeret téged,de nem lehet tudni mi volt a múltban. Extra jól esne? Tudom, nekem is néha, de nekem például volt egy frigid barátnőm akit szinte nem is érdekelt a szex.
2015. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Magambol kiindulva, en is mar nagyon sok mindent nem csinalnek meg, amit anno az exemmel. Mondjuk o egy allat volt, remekul ki tudta hasznalni a naivitasom.
2015. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ki az urát szereti, s*ggből szájba engedi!

Biztos, hogy egy ilyen leharcolt csajt akarsz magad mellé?

2015. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz el inkább hogy milyen buta barátnőd van,aki megcsinál mindent egy pasasnak szexuálisan ,csak hogy maradjon mellette,magát meg semmibe veszi.Bár azt is kétlem hogy nem önszántából tette.És akkor itt vagy te,aki normálisan áll hozzád,veled meg semmit.Nem izgatod szexuálisan,és nem tart annyira fontosnak hogy legalább néha a kedvedben járjon.
2015. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Buta a barátnőd,de te is az vagy. Mi az,hogy " érezzem megtisztelve magam," ", vagy többnek kéne éreznem magam az exeknél?" Ugye nem az én döntésem alapján fogod magad így vagy épp úgy érezni??

Elmondom a véleményemet azért ,mint nő,a batárnőd nem csak ribizli,de ráadásul szándékosan ezt az orrod alá is dörgöli. Melyik nő mondaná el ezeket a szeretet férfinek?? főleg úgy,hogy neki esze ágában sincs veled ezeket megtenni? Ezt csak az mondaná el,aki direkt rosszat akar a párjának,lelki frusztrációt amit ahogy látom el is ért,mert magadat vonod kétségbe,hogy te nem vagy elég jó,ez az első lépés,azután majd másban fogja a férfiasságod letörni. Én dobnám a csajt most azonnal!

2015. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erezd megtisztelve magad, melletted onmagat adja, tobbre tart. Varj vele egy ideig, es hidd el neked is megcsinal par "extra" dolgot.:)
2015. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat. Szerintem attól, hogy valaki nyitott szexuális téren,még nem kell leribzlizni. Nem csak azért, mert az én barátnőm. Volt előttem pár kapcsolata, ezekben megvolt minden. Arra, hogy idővel nekem is megad ezt-azt, azt tudom mondani, hogy több, mint másfél éve vagyunk együtt. Igaz, hogy ő maga érdeklődött még ah elején, hogy szeretem e az anált. Kipróbáltuk 1-2alkalommal, neki annyora nem vált be szerintem. Orál is volt, de mostanában már nem érdekli, én felizgatom, megtörténik, kész. Jó lenne, ha ő is tenne egy kicsit a dologért. Mégsem mondhatom neki, hogy hé, szopj már le! Mindenesetre kicsit tényleg frusztrál, hogy más megkapta, én meg nem... Beszéltem neki erről már, állítása szerint nincs is rá szüksége es szerinte a kevesebb néha több. Mert én odafigyelek rá és soha nem volt ilyen jó. Majd talán felhozom neki még a témát. Köszönöm még egyszer.
2015. jún. 22. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Newm tudom, hogy a barátnőd milyen lelkiállapotban lehetett, mikor azokat a dolgokat csinálta. Nem feltétlenül ribi. Persze az ember nehezen hiszi el, akinek nem voltak lelkigondjai, hogy másnak lehetnek.

Én ismertem olyan nőt, aki a depressziója legmélyebb pontján csak análisan közösült a párjával, mert hogy ő "nem érdemli meg", hogy élvezze is a szexet. A párjának minden baja volt (ő azon kevesek közé tartozott, aki nem szerette az anált) már le is állt a szex közöttük, de a pasi kitartott a nő mellett, a nő meggyógyult és mára boldog életet élnek. Anál nélkül. Nem tudjátok, min ment keresztül az a nő. De hát, ilyenek az emberek, nem hajlandóak a dolgok mélyére látni, mert a legtöbb egy felszínes semmi.


Mi lenne, ha a barátnőd beszélne egy szakemberrel? Itt gyakorin nem fogsz megoldást találni, mert itt nem éppen a legnormálisabb emberek válaszolna ka kérdésekre. (Ja, én se vagyok normális, azért javaslom, hogy menjen a barátnőd, vagy ha neked ő fontos, akkor ketten egy párterápiára, vagy ilyesmi)

2015. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, azért ennyire nem vészes a helyzet. Nem akarom én minden nap seggbekúrni, csak érdekel, hogy mások szerint tényleg hihető, hogy a kevesebb néha több, vagy ez csak duma.
2015. jún. 22. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
őszintén tesó szerintem csak duma... , engem pl ebben a helyzetben mocskos mód zavarna, és veszekedés lenne belőle, de lehet én vagyok a bunkó paraszt nem tom 19/F
2015. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!