Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg inkább az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inkább az átlagos testalkat mint az izmos?

Figyelt kérdés
olvasgattam itt pár ilyen kérdést és tényleg inkább a kidolgozatlan átlagos,enyhén pocakos testalkatot jobban kedveli a nők többsége mint a szépen kidolgozott edzett testet?És ez mi miatt van?Mert aki edz és izmos az érzelmileg 0?és idióta?csak mert hogy én ebben a világba vagyok már más szemmel nézem az ilyen embereket,mert tudom hogy egy ilyen testhez,sok kitartás,fegyelem és ész kell,és egy kiegyensúlyozott lelki állapot,jó vannak kivételek,hol nincsenek... (tudom hogy egyik embernek ez tetszik másiknak az,de én most a nagy átlagra lennék kíváncsi)
2015. jún. 20. 11:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Nem minden a kidolgozott test. Az egészség, na az fontos.

" ez teljesen úgy értelmezhető hogy aki edz sok éve és hasonlóan néz ki akkor az nem is egészséges,erre írtam,tudom hogy az egészséges táplálkozás nem a testépítésnél kezdődik

Igen magam miatt edzek,de azért mások véleményére kíváncsi vagyok ,megingatni nem ingatnak meg a vélemények de engem mindenki véleménye érdekel attól függetlenül

És igen a 18-20% átlagos embernek az ideális nagyjából,de egy testépítőnek nem :D és High Jackmanért nem a 20% miatt őrülnek meg ;)

És azért remélem hogy nem mindenki undorodik ilyen szinten tőlem mint te


20. csak az idióta eszi folyamatosan a csirke rizs kombot...ez max a szénhidrátot meg a fehérjét fedezi,de hol vannak a vitaminok a rostok és az egyebek?nem lehet úgy élni hogy csak ezt a 2-őt eszi valaki

2015. jún. 21. 10:04
 22/27 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy jött ide a csirke-rizs kombó :D

Kérdező, akkor úgy mondom nem Hugh Jackmanért, hanem bármely más 18-20 testzsírszázalékos, olyan testű férfiért.

Igen, a testépítőknek valóban a sokkal kevesebb testzsír a célja, de az már teljesen más tészta.

Egy átlag, egészséges ember (akár sportos, akár nem sportos) 18-20%-al vidáman eléldegél élete végéig (feltéve, ha tartaja), mindenféle probléma nélkül, ha még egy kis izom is van rajta, és jóképű is, akkor mindig meg fogja dobogtatni a saját korosztálya nőinek szívét.

Na jó, ez egy kicsit túl elegánsan sikerült megfogalmaznom :D

2015. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért ne legyen pocakja, de ne legyen nagyon izmos, nekem az nem jön be.
2015. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akkor tömegelésnél felszedek mindig 1 csajt és szálkásításnál pedig mindig dobni fog,ez se rossz élet
2015. jún. 21. 16:25
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejönnek az olyan pasik, akik a jellemükkel próbálnak meg lenyűgözni, nem az izmaikkal.
2015. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25. az egyik kizárja a másikat?
2015. jún. 24. 13:16
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem, de a jellem legyen az első.
2015. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!