Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg inkább az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inkább az átlagos testalkat mint az izmos?

Figyelt kérdés
olvasgattam itt pár ilyen kérdést és tényleg inkább a kidolgozatlan átlagos,enyhén pocakos testalkatot jobban kedveli a nők többsége mint a szépen kidolgozott edzett testet?És ez mi miatt van?Mert aki edz és izmos az érzelmileg 0?és idióta?csak mert hogy én ebben a világba vagyok már más szemmel nézem az ilyen embereket,mert tudom hogy egy ilyen testhez,sok kitartás,fegyelem és ész kell,és egy kiegyensúlyozott lelki állapot,jó vannak kivételek,hol nincsenek... (tudom hogy egyik embernek ez tetszik másiknak az,de én most a nagy átlagra lennék kíváncsi)
2015. jún. 20. 11:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Az átlagos nőnek átlagos férfitest, az edzőterembe és szoliba járó műmacáknak pedig a kidolgozott test. Hogy miért? Hasonló a hasonlóval, nagyjából azonos értékrendet képviselnek, azono az életritmusuk, ergo jobban összeillenek.
2015. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1. és az a mondás nem lép érvénybe hogy az ellentétek vonzzák egymást?:D
2015. jún. 20. 11:27
 3/27 anonim ***** válasza:
2: Ha jól értem, neked kidolgozott tested van. Annak az ellentéte a magára egyáltalán oda nem figyelő, Izaurán és Eszmeraldán nevelkedett, aki túlsúlyosan sem ad alább a napi 3-4 zacskó chipsből. Nos, mennyire vonzó?
2015. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3. ez csak annyira ellentét amennyiben én egy 55-ös karral rendelkező 8%-os testzsírral bíró mr olympia vagyok,de mivel nem ezért nem kell a másik oldal végletééig elmenni,ugye most már érted hogy mit akartam mondani az ellentéttel?
2015. jún. 20. 14:51
 5/27 anonim ***** válasza:
Természetesen sarkítottam. Az ellentét lehet vonzó egy ideig. De hosszú távon hasonló a hasonlóval tud mit kezdeni. Mit csinálnál, ha ő filmnézegetős, összebujós délutánt tervez, de neked éppen edzés van betervezve. Rövid távon ez OK, de hosszú távon nem jobb lenne egy olyan nővel, akivel egy irányba haladtok és vannak közös célok.
2015. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
a példáddal pont nem lenne gond,az edzés 50-60 perc,és ott van még az egész délután
2015. jún. 20. 15:36
 7/27 A kérdező kommentje:
csak hogy nekem nem jönnek be a nagyon izmos nők,az oké hogy sportos fitt,az elég vonzó,de az hogy kocka has,széles hát,látszódik teljesen minden izom az már gond,na meg a fitnesses csajoknak egyáltalán nincs mellük :/
2015. jún. 20. 15:41
 8/27 anonim ***** válasza:

60%-osnak igaza van, hasonló a hasonlóval. Hosszútávon gondokat okozhat az eltérő életmód.

Ha az egyik fél rendszeresen edz, előjöhet az, hogy miért arra pazarolja az időt, miért nem a párjával van.


Van rendszeresen edző ismerősöm. A párja is ugyanolyan, nekik az a kikapcsolódás, hogy lemennek délután kondizni és jól érzik magukat együtt.

Együtt edzeni jó, de én nem tudnám minden nap csinálni. Néha kell az a pizza és mozi.

2015. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8. hát én nem nagyon szeretnék a párommal edzeni,az edzés nekem a személyes kikapcsolódásom és feltöltődésem,és a páromat miért zavarná ha én nem ennék pizzát?csak ő?
2015. jún. 20. 16:19
 10/27 anonim ***** válasza:

A kidolgozott, és a pocakos között azért még van jó pár fokozat.


A kondis test azért nem tetszik, mert természetellenes. Szerintem undorítóak az ernyedt állapotban is durván látható kondis-kockák, amik olyanok, mint a kötözött sonka.

Az igaz izmok akkor látszanak, amikor megfeszülnek.


A normál, sportos pasi az ideálom, aki foglalkozik az egészségével, de nem csak azon jár az esze, hogy minél kidolgozottabb teste legyen, és hogy a testzsírja feltétlen az 1%-ot súrolja.

2015. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!