Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg inkább az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inkább az átlagos testalkat mint az izmos?

Figyelt kérdés
olvasgattam itt pár ilyen kérdést és tényleg inkább a kidolgozatlan átlagos,enyhén pocakos testalkatot jobban kedveli a nők többsége mint a szépen kidolgozott edzett testet?És ez mi miatt van?Mert aki edz és izmos az érzelmileg 0?és idióta?csak mert hogy én ebben a világba vagyok már más szemmel nézem az ilyen embereket,mert tudom hogy egy ilyen testhez,sok kitartás,fegyelem és ész kell,és egy kiegyensúlyozott lelki állapot,jó vannak kivételek,hol nincsenek... (tudom hogy egyik embernek ez tetszik másiknak az,de én most a nagy átlagra lennék kíváncsi)
2015. jún. 20. 11:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Az igaz izmok akkor látszanak, amikor megfeszülnek. "

vagy ha 8-10%-os testzsírja van valakinek,mert nem az izommérettől függ hogy mennyire tűnik ki

de én valami ilyesmire gondoltam

" [link] ez is túlzás?befeszítve látszanak ennyire a kockák,amúgy meg csak a körvonala és testzsír% is hasonló

2015. jún. 20. 19:47
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem jeleníti meg a képet.
2015. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
2015. jún. 20. 21:44
 14/27 anonim ***** válasza:

Mi a f***?? :D

Ez valami brutál terminátor. Még jó, hogy nem tetszik. Nem emberi. Úgy néz ki, mint valami alien. Egyszerűen csúnya.

Mik azok a vállak, jézusom, eléri egyáltalán a kezével a csípőjét??

A kérdésre válaszolva, igen, ez túlzás. Nagyonis.

Ez a "test" nem csupán az egészséges életmód, a kellő mennyiségű sport eredménye. Mert annak az eredménye, egy vonzó, formás, izmos pasas, aki azért normálisan néz ki.

Ez, kéremszépen, a szteroidok, és a mániákus kondizás eredménye, ami nem éppen a legkellemesebb, szerethetőbb, vagy okosabb jellemre vall...


Ezek az izmok nem igaziak, nem természetesek. Undorodom az ilyen felfújt barmoktól.

2015. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ezek igazi izmok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Látsz rajtuk kockát? Nem igen.

Ha a te emberedet, és az enyémeket kitennénk egy-egy vadállatokkal teli lakatlan szigetre (mindegyiket külön), akkor a tiéd pár perc alatt kajává válna, az enyémek meg akár órákig tudnának menekülni az állatok elől, míg végleg kifáradnak.


És nem mellesleg az enyémek sokkal vonzóbbak is.

2015. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

67%

Azt oké hogy nem értesz hozzá,de legalább hülyeségeket ne írj,nem értem mi a baj a vállaival,az nem is szembetűnő,hanem kellően fejlett,viszont a háta elég nagy,nekem nincs ekkora,és ezt az izomtömeget elérni nem csak szteroidokkal lehet,én naturalba hoztam hasonlót

És mi ebbe a nem emberi?teljesen arányosan kidolgozott test

és nem vagy tisztába a szteroidok fogalmával

"mániákus kondizás" ezzel se vagy tisztába,kondizni nem lehet mániákusan csak ésszel,és csak akkor is lesz eredménye

"Ezek az izmok nem igaziak, nem természetesek. Undorodom az ilyen felfújt barmoktól." de,csak valaki nem 2 évig kondizik hanem 10 és az hasonlót ér el,és mitől nem igaziak?esküszöm te a sztereotípiákon kívül semmi értelmes dolgot nem tudsz mondani :D

És akiket belinkeltél,te tudod egyáltalán miről beszélsz?attól lesznek igazi izmaik mert nincs kocka hasuk?nem,csak nagy a testzsír%-uk,ezért nem látszódnak,látszik hogy zsíros az utolsó képen lévő ember,az 1.-nek meg látszódik a kocka ,és a 2. és 3. képen pedig kockás hasuk van csak rossz a kép minősége

Na meg a példád értelmetlen,természetesen az bírja tovább aki rendszeresen fut és hozzá van szokva a szervezete és az izomzata a futáshoz

2015. jún. 20. 23:32
 17/27 anonim ***** válasza:

Oké, felőlem okoskodhatsz, de a te általad linkelt ember akkor is túlzás. Egyszerűen nem vonzó. Sőt, már a nevetséges kategóriát súrolja. Felőlem akár igaziak is lehetnek az izmai, ha te mondod, de akkor is olyan, mintha tűszúrásra pukkadna, mint egy lufi.


Elégedj meg annyival, hogy akit te linkeltél egy izompacsirta, akiket én, azok meg sportos, izmos, laza mozgású, normális emberek, atléták, sportolók. A többségnek ez jön be, nem az a kiborg.

Csak a felületes férfiak hiszik azt, hogy akkor néznek ki jól, ha 0%-os a testzsírjuk, és pukkanásig feszülő izmaik vannak.


Az, meg hogy azt mondod, magas a testzsírjuk, röhej! Ideális a testzsírjuk, egészséges, jó karban lévő, karcsú, életerős emberek.


Na, neki magas a testzsírja:


[link]


Próbáld már meg nem kondimániás, hanem átlagember szemével nézni!

Nem minden a kidolgozott test. Az egészség, na az fontos.

2015. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

te nem láttál még igazi testépítőt,az az embertelen kategória...

[link]

"Csak a felületes férfiak hiszik azt, hogy akkor néznek ki jól, ha 0%-os a testzsírjuk" 0% nem létezik,és ki mondta hogy csak akkor?meg alapból nem más miatt kezdtem el edzeni hanem magam miatt

[link] és ez olyan 18-20% körül van,ami nem a legjobb

"Nem minden a kidolgozott test. Az egészség, na az fontos." igen,és pont hogy egy kidolgozott testtel fogsz a legegészségesebben élni,mert ha tudnád akkor egy testépítő pont azokat eszi amire a szervezetnek szüksége van és a megfelelő arányban,de miért dobálózol szavakkal amikor nem is értelmeset írsz?

2015. jún. 21. 00:03
 19/27 anonim ***** válasza:

Teljesrn értelmeset írok. Egy nem testépítő is lehet ugyanolyan egészséges, mint egy testépítő. És eheti a megfelelő dolgokat megfelelő arányban. Nem kell ahhoz hatalmas izomzat, hogy az ember egészséges legyen.


Persze, én is tudom, hogy nulla százalékos testzsír nem létezik :D De azért csak tudod, mit jelent a túlzás...ha azt mondom, ez a...mittudomén...homokozó akkora, mint egy hegy, persze, hogy nem arra gondolok, hogy akkora, mint egy hegy. Na, szóval érted :)

Akkor menjünk tovább!

Ha csakis magad miatt edzel, akkor minek a kérdés? Miért hagyod, hogy a nők véleménye megingasson? Ha magad miatt edzel, akkor kit érdekel, ki mit gondol, nem igaz? :)

Nah, most jön az a fránya 18-20%, ami neked "nem valami jó".

De a nőknek igen, az illetőnek szintúgy. Hidd el, a nők 90%-a megőrülne azért, hogy Hugh Jackman karjaiban feküdhessen. (és ugyebár a kérdésed erre irányul)

Az a 18-20% teljesen egészséges, jó arány.

2015. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 20% testzsír alatt már jó az arány. Mellesleg az étkezéshez hozzátéve: lehet, hogy a makronutriensek szempontjából ideálisak az arányok, de az örökös csirke-rizs kombót úgy hívják, hogy egyoldalú táplálkozás, ami nem egészséges. Az egészséges táplálkozás alapja, hogy sokféle ételt fogyasszunk.
2015. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!