Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez zavarhatja a pasit, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MKitti95 kérdése:

Ez zavarhatja a pasit, vagy inkább értékeli?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy értékeli, hogy ezáltal nőttem a szemében.. vagyis látja rajtam hogy nem vagyok csak úgy kapható.


Szóval tavasszal megismerkedtem egy sráccal ( 27 éves) találkozgattunk és nagyon sokat beszéltünk fb-on keresztűl. Majd ez a kapcsolat úgy 1 hónapig mérséklődött. Ezalatt nem beszéltünk nem is találkoztunk. Mígnem pár héttel ezelőtt felvette velem a kapcsolatot, és megbeszéltünk egy találkozót. Beszélgettünk és alkoholt fogyasztottunk... megíhvott pedig mondtam neki, hogy ne mivel nem úgy jöttünk ide( ezalatt azt értem nem randi volt )

Felajánlotta hogy aludjak nála, én vaciláltam de belementem. De előtte kijelentettem, hogy ne számítson semmi szexuális dologra, ha így is akarja akkor ott alszok nála.

Én kezdeményeztem a csókot nála és közben ölelgettük egymást simogatás ruha alatt stb. Kezdett forró lenni a helyzet, míg nem leállítottam.. hogy most nem.


Emiatt megorrolhatott rám? hogy csak húzom az agyát vagy ilyesmi.


Én ezt elmondtam neki, hogy én nem akarom húzni az agyát, de a szexnek még nincs itt az ideje közöttünk. Reggel távolságtartó volt velem.



2015. jún. 19. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

hát ez elég érdekes... "nem vagyok csak úgy kapható"


ha nálad ez azt jelenti, hogy nála alszol és feltüzeled aztán mégis elutasítod...

én szintén olyan lánynak tartom magam, akit nehezen lehet megkapni, de én nem engedem azt sem, hogy fogdossanak, hogy túl közel kerüljenek hozzám, pláne nem csinálok olyat, hogy elmegyek aludni a pasihoz aztán még fel is tüzelem. Első találkozásnál ez szerintem sok...

Nem volt korrekt amit csináltál, az biztos

2015. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán szopással kiengesztelhetnéd. Bár én ezek után nem keresnélek az biztos.
2015. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szexmentes fogadóst csinaltal belole
2015. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül az érett, partnerét tisztelő férfihoz legkevésbé sem méltó, kizárólag az önös kielégüléssel foglalkozó válaszokat.

Csak olyan dolgot csináljatok, ami mindkettőtöknek öröm!

Amúgy sem kétállású a kapcsoló, nem csak az "abszolút semmi" és a "kiadós kefélés" létezik. És ez nem csak akkor igaz, amikor még kevésbé bensőséges a viszony, hanem később is. Nekem is van úgy, hogy csak egy kis csókra vágyom, nem többre. Persze nem árt jól kommunikálni a dolgokat, minimalizálni a csalódás lehetőségét.


A srác valószínűleg nem örült neki, többre számíthatott, illetve egy kicsit álszentnek tarthat, miután kerek-perec kijelentetted, hogy nem lesz semmmi, aztán mégis (persze ez is benne van a pakliban, az emberi szexualitás túl spontán ahhoz, hogy tervszerűen lehessen tolni). Rövidesen túl fog jutni rajta. Ha pedig nagyon különböznek az igényeitek, úgyis elgondolkoztok rajta, passzotok-e egymáshoz.


F

2015. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen helyzetben mindig leléptem, kérdező. Nem azért, mert nem volt szex, hanem azért, mert amit itt leírtál, az inkorrekt játszmázás, ami engem undorral tölt el.
2015. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem orroltam volna meg ezért,de vannak pasik akik ilyenkor már nem tudnak leállni.Azért a ruha alatti simi az már eléggé beindítja a pasikat.
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod nincs szex, akkor nincs. Viszont ha ennek ellenére te kezdemenyezel, majd leállítod az gáz.

Döntsd el mit akarsz, a félmegoldás a legrosszabb. Akkor már tényleg elintézhetted volna valahogy, ha nem is dugással.

30n

2015. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szegény srác... felállítottad neki aztán otthagytad... gratulálok, ennél jobban nehezen ba sztál volna ki vele...
2015. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Átalában nehezen kapható nőnek tartom magam. Ha azt mondom nincs szex mert nincs még itt az ideje,akkor ez így is történik. De eszem ágában sincsen nála aludni vagy kezdeményezni ebben a szakaszban.

Ha ennek ellenére kitart mellettem és én úgy érzem, kész vagyok rá, akkor viszont szó szerint lesöpröm a lábáról. Mert értékelem ha egy férfi kitartó és tisztelettudó és tud várni. De ezt nőként ki kell érdemelni. Nem éretlen játszmázással hanem korrektséggel.

2015. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!