Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez zavarhatja a pasit, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MKitti95 kérdése:

Ez zavarhatja a pasit, vagy inkább értékeli?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy értékeli, hogy ezáltal nőttem a szemében.. vagyis látja rajtam hogy nem vagyok csak úgy kapható.


Szóval tavasszal megismerkedtem egy sráccal ( 27 éves) találkozgattunk és nagyon sokat beszéltünk fb-on keresztűl. Majd ez a kapcsolat úgy 1 hónapig mérséklődött. Ezalatt nem beszéltünk nem is találkoztunk. Mígnem pár héttel ezelőtt felvette velem a kapcsolatot, és megbeszéltünk egy találkozót. Beszélgettünk és alkoholt fogyasztottunk... megíhvott pedig mondtam neki, hogy ne mivel nem úgy jöttünk ide( ezalatt azt értem nem randi volt )

Felajánlotta hogy aludjak nála, én vaciláltam de belementem. De előtte kijelentettem, hogy ne számítson semmi szexuális dologra, ha így is akarja akkor ott alszok nála.

Én kezdeményeztem a csókot nála és közben ölelgettük egymást simogatás ruha alatt stb. Kezdett forró lenni a helyzet, míg nem leállítottam.. hogy most nem.


Emiatt megorrolhatott rám? hogy csak húzom az agyát vagy ilyesmi.


Én ezt elmondtam neki, hogy én nem akarom húzni az agyát, de a szexnek még nincs itt az ideje közöttünk. Reggel távolságtartó volt velem.



2015. jún. 19. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Tipikus szűzk*rvás viselkedés, hogy nem randi,de ott alszol nála szex nélkül.Meg feltüzeled,aztán nem akarsz semmit.


Hiába kalkulálsz,meg húzogatod előtte a mézesmadzagot, már rájött, hogy könnyen kapható vagy,csak makacskodsz vele.


Majd nemsokára elveszti az érdeklődését úgyis.

2015. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem csoda h tavolsagtarto volt. Kijelented h nem lehet szex. Aztan megis kezdemenyezel es felizgatjatok egymast aztan megint leallitod. Te sem tudod mit akarsz ...

23N

2015. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Addig teljesen rendben volt, hogy nála aludtál, de előre kijelentetted, hogy nem akarsz szexet. Ezt egy normális fiú elfogadja.


Az viszont, hogy ezek után felizgatod, mintha meggondoltad volna magad, majd felizgatva leállítod, az egy elég csúnya húzás, a nehezen toleráljuk ezt a húzd meg-ereszd meg játékot. Nem csodálkozom, hogy távolságtartó volt, én azt gondolnám a helyében, hogy "na, ez a csaj sem tudja eldönteni, mit akar, kell ez nekem?"


Ha nem akarsz szexet, inkább el se kezd. Vagy hamarabb leállítani, vagy ha már ennyire "forró helyzetet" teremtettél, legalább kézzel/szájjal segíthettél volna rajta.

2015. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2015. jún. 19. 15:22
 5/19 Jázi :) ***** válasza:
78%

Felhúzod és úgy hagyod, mit vártál? Elég idős lehetsz már,hogy tudd ez így nem egészen jó..

Nem is kellett volna nála aludni. Ha meg mégis, nem kellett volna rámászni..

2015. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Ertekelni biztos nem ertekeli majd. Ebbe biztos lehetsz. Felizgatod es leallitod. Ezt a pasik nem turik!!! Tenyleg legalabb szoptad volna le ot!
2015. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy tudnám "jóvá" tenni?
2015. jún. 19. 15:32
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Ugy van ahogy mondják. A tesztoszteron nem játék.
2015. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
És te vajon hány éves vagy? Érdekes módon ezt kihagytad a mondandódból. Ha nem akartál szexet, akkor mi a szarért kezdeményeztél csókot?
2015. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Neked hogy esne, ha adnának egy falatot a kedvenc ételedből, aztán a többit hirtelen elvennék tőled?
2015. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!