Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez csajok?

Figyelt kérdés
szóval van akivel beszélgettem itt egy ideje eltűnt majd visszajött,de azt mondta csak úgy nem tűnik el és most mégis. Mi lehet az oka? nem nem pasi volt biztosan nő akivel beszéltem.

2015. jún. 19. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet elutazott. Vagy tortent vele vlmi. De siman lehet hogy csak megunta hogy beszelgettek. Itt gyikok ez nehez! Mennyit beszeltetek?!
2015. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát már volt egy pár oldalnyi illetve több napon át kisebb nagyobb megszakításokkal itt gondolok több órányi szünetre.
2015. jún. 19. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs neten. Vagy dolga akadt. Biztosan jelentkezik.. Ha meg nem nem jelenthet sokat hisz csak egy lany...
2015. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!