Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehetséges úgy hogy szüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges úgy hogy szüz vagyok?

Figyelt kérdés

Régóta maszturbálok, használtam egy kisebb vibrátort. Amikor elélveztem és felálltam vízszerü folyadék folyt ki a hüvelyemböl. Lehetséges hogy ez egyfajta spriccelös orgazmus volt? Fog így fájni a szex ha használok szexuális segédeszközt?

19/L



2015. jún. 19. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem is spriccelős, de bő lére eresztett.

az első farok általi behatolás várhatóan nem fog nagyon kellemetlenül érinteni :-)

2015. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A spriccelős orgazmus során a "folyadék" a hugycsőből jön ki és nem a hüvelyből.

A szexuális izgalom hatására termelődő "sikosító folyadék" a hüvelybemenetnél, a kisajkak alső szélénél található Bartholin mirigyek váladéka, melynek mértéke akár jelentős is lehet. Ez folyhatott be a hüvelyedbe a maszti során miközben feküdtél, és utána amikor felálltál kiűrült onnan.

Ha ennyi váladik termelődik az izgalom hatására, akkor jó eséllyel nem lesz gond a "behetolással" sem.

A szexuális segédeszközzel csak az lehet a probléma, ha rendszeresen vibrátorral izgatod a csiklódat, akkor az egy idő után kevésbé lesz érzékeny a lágyabb ingerekre. Tehát könnyel előfordulhat, hogy a partnered orálisan nem, vagy csak nagyon nehezen fog tudni kielégíteni, illetve a közösülis során nagy valószínűséggel csak akkor fogsz tudni a csúcsra jutni, ha közben kézzel külön is ingerled (vagy a aprtnered) a csiklódat.

2015. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem a csiklómat izgatom vele, hüvelyi orgazmusom is volt már :) de köszi a választ
2015. jún. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!