Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 eves fiu vagyok, a problemam az , hogy nehezn akar osszejonni a szex... Elso alkalommal nem akart felallni, pedig nagyon felvoltam izgulva, nagyon kivanom baratnom es megis... Ugy jott ossze h mikozben proballgattam felallitani, puha p.occsel elelveztem, utanna valahogy sikerult, illetve ha felis all nagyon hamar lelankad... Masodjara pedig egyalltalan nem sikerult... Nagyon kemenyen proballkoztam 4x elveztem el, mikozben proballtam felallitani... Viszont ez csak akkor van ha be akarok hatolni, ha kezzel v oralisan kenyeztet baratnom akkor semmi problema, folyamatosan kenyezteti baratnom igy nincs ideje, nem kell megszakitani az egyutt letet gumi felvetelevel, vagy en nem tudom akkor miertmegy ha meg szexelni akarunk miert lankadle hamar , es halelankad, miert olyan nehez visszaallitani...
2015. jún. 19. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

És ha egyedül masztizol,akkor kőkemény?


Agyban kell amógy eldöntened, hogy az óvszer nem mumus, hanem természetes és ha ügyes vagy, szinte nem is szakítod meg az óvszer felhúzással az előjátékot.


Vagy esetleg nem tartod jó érzésnek a behatolást?

2015. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak teljesitmenykenyszer. Semmi mas. A zagyaddal van a problema! Vegyel be egy kamagra zselet, es nem fogsz lelankadni, de csak a legelsonel vedd be. Utana annyi onbizalmat kapsz, hogy meg is fog szunni a problema. A legelsonel latni fogod hogy jo ez a kamagra otlet, de csak egyszer hasznald, aztan hagyj fol vele, mert utana mar azon fogsz flesselni hogy a zsele nelkul nem all fol es ezert nem fog. Minden csak agyban dol el!!
2015. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, mikor én magamnak csinálom kőkemény, ha a barátnőm csinálja nekem, meg mégkeményebb, csak a behatolásra mindig lelankad, és hol lehet ilyen zselét venni?
2015. jún. 20. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!