Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én utálom az orált-anált?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom az orált-anált? Vagy más is?

Figyelt kérdés
Kioktatásokat nem kérek! Köszi!

2015. jún. 18. 12:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy vele egyedül kedves kérdező, én is utálom mindkettőt, ha valakinek ez nem tetszik, ahogy jött, úgy mehet is :)
2015. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
31-es Semmi gond magadban is lehet dugni.
2015. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

anált megértem, annyira én se szeretném férfiként, mondjuk nyalni feneket azt még szeretek, vagy csak birizgálni a lyukát szex közben.


De az orál... ha nincs akkor repül. Eddig még nem fogtam ki ilyen nőt, de gond nélkül repülhetne.

2015. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
60%
#32: Arra nincs szükségem, van még hálistennek olyan pasi a földön, akinek nem az orál az élete és a szex középpontja :)
2015. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
18%
32-es kevés ilyen férfi van. Csak találj is. Ha egy nőnek és egy férfinek nem számít a szex akkor milyen más az az öröm amit egymásnak adhatnak? Pénz? Mert ha egy férfinek nem kell a szex akkor nincs hormonszintje vagy libidója? Nekem azért kell a nő hogy szexeljek vele gyermeket csináljak, ezért szeressem és megbecsüljem. Ezen kívül miért akar egy férfi ember nővel lenni? Tudományos vitákat tudok az egyetemen is folytatni. Én egy nőre mint boldogságomra tekintek akivel kielégülhetek. Ezért vagyok boldog. Minden csak utána következik.
2015. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

ma 16:24, feltételezem ez nekem szól, nem a 32-esnek.


Egyébként, lehet hogy kevés olyan férfi van, aki nem szereti az orált, és nem csap hisztit, ha a lány nem akarja lesz*pni, de a lényeg, hogy van.


Én egy szóval nem mondtam, meg itt szerintem más se, hogy nem fontos a szex..

Fontos persze, bár nekem nem ez a legeslegfontosabb és az elsődleges egy kapcsolatban.

Nekem fontos, hogy a társam legyen, akire tudom, hogy bármikor számíthatok, aki ott van mellettem a nehéz időkben is, akiben megbízhatók és még sorolhatnám, természetesen ezek a dolgok oda-visszaműködjenek.

Lehet ő jó az ágyban, és szeretheti az orálon át az análig mindent, ha belül kong az ürességtől és neki a szex a legfőbb boldogságforrása...

2015. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

35-os szinvembol szoltal! pont igy gondolom enis. anyammal is tudok filmeket nezni meg sok temat megvitatni, a haverekkel is tudok jol elszorakozni, hulyulni, lelkizni. egy dolog van amit csak a baratnommel tudok, ez pedig a sex.


de koszi 36-os hogy leirtad egy no allapontjat errol. tok megertem hogy fontos szamitsal ra es tamogasson mindenben. es az a szep ebben hogy ha a no ezeket mindet megkapja, akkor kepes annyira halas lenni es szeretetteljes hogy sexben is megad mindent amit kell. marmint normal esetben. hogyha megsem adja meg akkor ott nem paszolnak az egyenek.


amugy megneznek egy ilyen statisztikat azokrol a ferfiakrol akik nem igenylik az oralt, es a tobb szexet. biztos vannak koztuk teljesen normalisak akiknek ez a vilagnezete. de az is tuti hogy a tobbseg azert torodik ebbe bele, mert fel hogy nem talal mas csajt.

2015. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez durva. Igazából eddig is tudtam, de hogy az a férfiak ezt teljesen természetesnek találják...

Nekik a nő csak a szexre kell.

Én is tudok haverokkal, barátokkal, barátnőkkel beszélgetni, de teljesen más volt, mikor néhány dolgot a volt párommal vitattam meg. Közös programok, könyvek megbeszélése, hogy átadjam magam valakinek, és ő is átadja nekem magát... Mikor mindenben hallani akartam a véleményét, mikor ragyogtam, mert azt mondta, gyönyörű vagyok, mikor átölelt és én úgy éreztem, hogy akárr az univerzum is felrobbanhat, mert én akkor is biztonságban vagyok...

A férfiaknak meg a szex. Ez igen. Ennyi erővel az egyéjszakás kalandok is kapcsolatok, mert dugtok. Most már értem, miért vannak a rib_ncoknak pasijuk, hiába kardoskodnak ellenük a férfiak, hogy ribik kinek kellenek... hát úgy látszik, mindenkinek ez kell: k_rva. Csodás.

2015. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

igen, sztem lehet mondani azt hogy a ferfiak altalaban az erintesekre erzekenyebbek noknek pedig a biztonsag, kell intimitas, amihez nem mindeg szukseges az erintes, eleg a beszed is meg a kommunikacio. amit leirtal azt siman meg lehet elni egy egyszeru sexualis egyutlentenel is ferfi reszrol.

igy vagyunk huzalozva, viszont egyik sem roszabb a masiknal, igy teremtettek minket, es valszeg azaltal egeszulnek ki a viszonyok is, mivel ha csak az sex lenne az sem jo, ha csak beszed az sem:)

2015. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Mert a mostani b"zi kiss tini lányok itt kérdik hogy hogyan csináljam a fizmnak hányok mindketötöl ez a divat a kiss k*rváknál akinél meg ez alap az nem normális 18évesen undorito még öregen is fuuuuj ugy feltudnak huzni ezek a primitîv gyerekek ha nektek jk sz*pjatok nyaljatok ENNYI de én még puszit sem adnánk a barátnőmnek ha tudnám hogy a pasiját leszopja
2016. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!