Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én utálom az orált-anált?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom az orált-anált? Vagy más is?

Figyelt kérdés
Kioktatásokat nem kérek! Köszi!

2015. jún. 18. 12:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Az orált én sem szeretem, de csinálom a páromnak, mert neki jó. Visszafele abszolút nem igénylem, mert nem okoz akkora élvezetet.

Hátulról egyszer dugtam, de az sem volt egy nagy élmény egyikünknek sem. Nem is csináltuk többször.

2015. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
21%

Az anál érthető, az orál kevésbé. Jó adni és kapni is.


Az meg, hogy csúnya dolog lenne elhagyni valakit a szex miatt nem hiszem. Minek kínozzák egymást ha teljesen mások az igényeik? Én sem tudok hosszútávú kapcsolatot elképzelni egy olyan pasival aki nem nyal.

2015. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
28%
Az análból elég volt egyszer (többször biztos, hogy senkinek...), de az orált szeretem adni is, kapni is.
2015. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy kérdező?
2015. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem vagy egyedül ezzel, kérdező. Az altesti dolgok még ma is sokaknak tabut jelentenek, és sokakat utálkozással tölt el. Nincs ebben semmi rossz, csak olyan partnert kell keresni, aki hasonló beállítottságú.
2015. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%
11-es. Nem egy jókedvből orálozol legszívesebben nem csinálnád. Nem kívánod hátulról sem. Akkor a kezeddel vagy a punciddal csinálod többet? Mert ez így egy kicsit kevéske. Remélem nem kéthetente szeretkezel? Bár nincs közöm hozzá. Én a nagyon vadmacska nőket szeretem. Nekem az olyan nők jönnek be akik nagyon kur.ásak az ágyban. De ha neked nem jön be attól remélem még jó kapcsolatban vagy.
2015. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, te nem szakítanál a pároddal ha minden egyes szexnél felmerül az orál, és ő állandóan nem akarja, és a vége már az, hogy veszekszünk szex helyett?


Ő mint lány pótolhatatlan, ő is szeretett, én is őt, de hogy szex helyett állandóan vitázunk egy ideig tűrhető el csak. Ha nem akar leszopni ne tegye, ha nem lehet rávenni sehogy az se gond, de akkor ne is szexeljünk mert minek?

2015. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
65%

11-es vagyok. Írtam, hogy análba egyszer dugtam, ezért nem is írtam külön, hogy nem puncim van.

Kimondottan jó a kapcsolatom a párommal. 16 éve vagyunk együtt.


42F

2015. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Joe.38 ***** válasza:
Nem.szereted az orált hát nem szereted. Ez nem kényszer. Asszonyodnak nem.kell szopni és kész. Nincs ezzel gond. Vannak pasik akik magát a nőt se szeretik Otthon négy fal között úgy csinálja ahogy neki megfelő. Nem.szereted biztos oka van. Ezek szerint így jó neked. Ez nem lehet gond.
2015. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező. Orál nélkül nem szexelek. Ha én nem nyalhatok ki egy lány és én nem szopathatom le akkor én nem szexelek. Semmilyen kapcsolatot nem akarok az ilyen lánnyal. Ha a nyelvem amitől sok nőnek okoztam gyönyört nem kell, akkor lehet még a kezemet sem viselné el az a nő akinek örömöt akarnék szerezni. Popsit még valahogy értem. Túl szűk és még soha nem fertőtlenítetted b elül magad. Én nem bírom a gumit. Ha felhúzom fél óráig csinálhatom egy nőnek akkor sem lesz jó. Ezért ha ő meg gyógyszer ellenes akkor csak a feneke marad hogy beleélvezzek. Ha meg egy nő csak kézzel akarja akkor nagyon kell érteni a férfi izgatáshoz. Én a kezemet is szeretem besíkosítani és végigmasszírozni egy nőt./ ha már elvégeztem a masszőri tanfolyamot akkor jó használni/ Tehát ha sem orál sem anál nem jöhet szóba de legalább a kezeidet nagyon tudod használni talán. De ha azt sem kevés olyan partnered lesz akinek az elég. Legalább akkor valami extrém segédeszközöket használsz, mert ha neked azt sem jön be akkor mint írtam kevés partnernek lesz ez elég. De ez a te dolgod. Senki nem bánthat ezért. Sajnálom hogy nem szereted. Annyi mindentől fosztod meg magad. Én nagyon szeretem a szex minden formáját de ha más nem, ettől még lehet jó ember. Maximum kevesebb időt tölt szexel.
2015. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!