Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én utálom az orált-anált?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom az orált-anált? Vagy más is?

Figyelt kérdés
Kioktatásokat nem kérek! Köszi!

2015. jún. 18. 12:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
jól beszéltél 20 as
2015. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem análozik, meg orálozik, az nem azt jelenti, hogy kéthetente egyszer fekszenek le. És hogy "csak" a punciját adja... érdekes megfogalmazás.


11-es bár nem nekem írtad a választ, de ki mondta, hogy VELED akar összejönni? :D


Igen, az orál ma már alap, mondjuk én szeretem adni is, és kapni is. Sajnos a férfiaknál már az anál is alap, elég nehéz olyat kifogni, akinek jó a punci. Például nekem nem kellene egy olyan férfi, aki a seggre jobban felizgul, mint egy puncira. Igaz, hogy ez a férfitársadalomnak kb 15%-a, de még vannak.

És hogy Te, Kérdező nem szereted az anált és az orált nem kell teljesen elkeseredni, mert biztos vagyok benne, hogy találsz olyan férfit, akinél ez nem követelmény. :) Sajnos kevés ember közül választhatsz, de van.

Amúgy mit nem szeretsz az orális kényeztetésben? A szagát? Vagy magát azt, hogy a szádba veszed? Az sem segít, ha előtte tosztálkodik a partner? Vagy volt valami rossz élmény? Ha ezeken végig rágódsz, lehet, hogy a problémád meg is oldódik. :)

2015. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Előző, én voltam a 11-es, és nem értem a kérdésedet. Pedig most többször elolvastam, amit írtam.
2015. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Nem csak te. Az anál engem is hidegen hagy de ha nem nyalhatok pinát akkor nincs szex. Ahova a nyelvem nem dugnám be oda a farkamat se mert a cerkám szent cerka mint Torrenteé.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6R..

2015. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23-as bocsánatot kérek, 16-ost akartam írni. Elnézést!
2015. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
#22-es Már ne is haragudj, Férfi/pasi vagyok, igen az orál az alap, de az anál nem. Tény, hogy nagyon szívesen kipróbálnám a barátnőmön, sőt popsiját ujjaztam is már és élvezte is, de az anált nem szeretné és ezt tiszteletben tartom bármennyire is kipróbálnám! Nem tudom, miért kell általánosítani, hogy a pasiknak az anál is alap már. Akkor a nőknél a 2 pasi 1 nő felállás az alap? Vagy hogy a pasi mindent kifizet neked? Vannak olyan pasik, illetve nők akikre ezek igazak de tegyünk különbséget pasi-pasi és nő-nő között.
2015. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

nalam is oral alap es anelkul nem tudnek elkepzelni sexet.

az azert sokat elarult rolad hogy hogy kiadatal azon hogy sex miatt szakitani valakivel. latszik neked a szex es 3ad 4leges dolog a kapcsolatban. fogadd el hogy a pasik donto tobbsegenel ez nem igy van, inkabb elso helyen all. enis szeretek oszebujni valakivel, meg kezenfogva setalni, dehat a sex csak elorebb van.


lehetseges hogy te tenyleg ilyen lany, genetikailag is kevesbe kivanod a sexet esetleg. de sztem sokkal valoszinubb hogy olyan regimodi elvek szerint elsz (itt az oralra gondolok) ami a mai vialgban nem mukodnek es sok amugy megerto kedves pasit veszithetsz el csak emiatt az egy ok miatt.


ez az utalom szo is nem mindegy hogy onnan ered hogy probaltad parszor es nem tetszett, vagy pedig eleve szo sem rola semmilyen korulmenyek kozott. nem minegy. talan ugy meg belemenne par helyes fiu hogy mondjuk havonta egyszer ha jol viselkedik lesz oral.

2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
81%
Nem is értem mit sírnak a nők. Jaj mert utálatos az oral meg az anál. Nem kell akkor az ilyen nőknek férfival lenni és kész. Hány férfit hagynak el azért mert kicsi a farka vagy kevés pénze van. Nagyon sokat. Azzal ki foglalkozik? Senki. A férfiak oldjanak meg mindent maguknak. Azt mondják azért férfi. A nők meg sírnak mert nem értik meg őket. Én még nővel nem találkoztam aki bármit is megakart volna érteni abból hogy férfi vagyok. Szóval kérdező ha az amit írtál nem kell akkor feletsd el a férfiakat.
2015. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
12%

Huh... és megint a duma, hogy a nők itt a feministák, hogy szegény férfiakat senki nem sajnálja...


Ez hogy a francba jön ide? A kérdező nem szereti análisan és orálisan, ez miért jelenti azt, hogy most adjunk egy perces csöndet a férfiaknak? Ti ebben hol látjátok a logikát?


Én eddig minden férfit védtem, még itt, gyakorin is, ha sápítozik, mert kicsi a farka, ugyanis nekem pont, hogy a kis farok az ideális. Azokat is védtem, akik azért sírnak (igen, elég sok pasi hisztizik, amit én nem tartok gáznak, csak akkor megint borul ez az elmélet, hogy a pasik, szegények, csendben tűrik a megaláztatást), mert nincs pénzük, ugyanis nem minden nőnek fontos a pénz.

Csak rossz helyen keresnek. Most mondjam azt, hogy minden férfinak a ribik kellenek? MErt azoknak a 20 centi, meg a 20 milla kell.


Szóval védtem őket, de ezek után, hogy egyfolytában lefeministáznak, meg ilyesmi már úgy vagyok vele: sírjatok a francba, leszarom. NEm nektek kötelező lenyomni a torkotokon egy méretes f__szt, és utána egy hétig fáj a torkotok, és nem nektek kell a seggetekbe nyomni egy farkat, és utána aranyérrel szaladgálhatsz.


Kérdező, te is jó helyen keress. LEhet, hogy kompromisszumot kell kötnöd. Az orált én is szeretem, adni, kapni, nekem azzal nem volt gondom (csak ha szegény, drága férfi, akiket sajnálni kell, lenyomta a torkomon a farkát, amikor én nagyon nem voltam még rá felkészülve), az orál az nagyon fontos a pasiknak. Az anál is, de olyat még könnyebben fogsz ki, aki az anált nem akarja, cska az orált.

2015. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
29-es. Te vagy az álmaim nője!!!Akkor minden rendben van!! Baromi ronda vagyok, kicsi a farkam és csóró vagyok. De neked ez nem baj. Találkozzunk!!!!
2015. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!