Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van ez a férfiaknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Elnézést a fura kérdésért. Hogy lehet hogy az exemet tutujgatni kellett, hogy felálljon neki míg a mostani páromnak elég egy csók hozzá?
2015. jún. 18. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Az exed nyomi volt, a mostani meg kanos allat :)
2015. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok mint a mostani pasid, és a válasz az hogy mind különbözőek vagyunk.
2015. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az exed valószínűleg egy homofób volt, a mostani pasid a nőt látja benned.

aAz exed meg akart felelni a társadalom elvárásainak azért volt veled.

2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A homofob azt jelenti, hogy irtozik a melegektol.
2015. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp megelőztél :) jót nevettem ezen a homofóbon.

Az exednek más volt az ingerküszöbe, vagy nem kívánt annyira, esetleg mindig stresszes vagy fáradt volt :)

2015. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Első pasimnak alig állt fel, ami k*tt idegesítő volt. A mostani pedig tökéletes ellentéte.
2015. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kémia. Ezzel meg van, előtte lévővel nem volt meg. Millió egy dolog lehet még: frusztrált volt, stresszes, de akár a tesztoszteron szintje is alacsony lehetett, arról viszont nem tehet, mivel endokrin dolog.
2015. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
az ex egy nyomi!!!
2015. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!