Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz a nagyon szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a nagyon szőrös mellkas és has férfiaknál? És rövidre vágva gáz vagy jobb?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy látszik mindenkinek csak a csupasz az elfogadható. Nekem elég nagy kiterjedésű és hosszú és fekete. Létezik egyáltalán olyan lány aki ezt elfogadja? És mit kezdhetnék vele? Szőrteleníteni nem tudom magamnak, ahoz túl nagy terület és érzékeny a bőröm, nem bírja a borotvát. Ha rövidre vágom az még gázabb lenne vagy jobb? Esetleg speciális géppel borosta méretűre is lehetne, de az meg szúr és lehet nem is jobb, meg lehet azt sem bírná úgy a bőröm.

2015. jún. 14. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy képet küldhetek ha úgy valaki jobban tud véleményt mondani.
2015. jún. 14. 22:07
 2/9 sajter69 válasza:
písztácia:D
2015. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kozmetikus vagyok, kepet es segitek :) 26/L
2015. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfogyott, csokoládé nem is volt.
2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link] :D

személyes véleményem, hogy olyan semleges, ha van elfogadják, ha nincs azt is

Semmiképpense borotváld, a borosta miatt (én egyszer próbáltam és gázul nézett ki, + a barátnőmet szúrta is...). Vagy gyanta, vagy hagyd meg.

2015. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
az én barátom is nagyon szőrös és engem egyáltalán nem zavar... mielőtt összejöttünk én is ahhoz a táborhoz tartoztam akik azt mondták, hogy na szőrös mellkasú pasit aztán nem szeretnék... de a szerelem vak... :D és még egyszer se zavart mióta együtt vagyunk.:)
2015. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én kifejezetten szeretem, ha egy férfinak igenis férfias a teste. :D Legyen csak jó szőrös akárhol! :) Semmiképp ne vágd rövidre, szerintem az nagyon ciki, így is tökéletes vagy és ha valaki mást mond, dobd ki. :D De azt sem bánom, ha küldesz egy képet... ;)
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd vagy epiláld haha polyén
2015. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csá! Én rövidre vágom vagy 1,5centis, nem pöndörödik sokkal jobb látvány, mintha simán hagynám!:D Nekem a nővérem mondta,h így sokkal jobb, ez tényleg ízléseken meg pofonokon múlik szerintem, ami neked tetszik/ ahogy jól érzed magad a bőrödben!
2015. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!