Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kinek van titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinek van titkos vágya amit szeretne kipróbálni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keményen a falhoz vág, és megdönget.
2015. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik nővel együtt lenni. Nem vagyok leszbi csak kíváncsi.
2015. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó fisting?
2015. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém annyira nem egyedi vagy különleges. :)

Egy nagyfarkú pasival összejönni, aki fájdalomig döngeti a méhszájamat. Legfőképp kutyapózban, de végig alárendelt pozízióban, hogy érezzem, ő sokkal erősebb tőlem.


Ha élőhelyzetben egy férfi így közeledne hozzám, megijednék, de a gondolattal eljátszadozom. Ja, és a nagy farokért sem vagyok oda. Ilyen képzelet.

2015. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van .. :D de nagyon sok :P
2015. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Van egy nagy vágyam, bár nem titkos. Szeretnék egyszer repülni egy vadászrepülőgépen. Bár ez csak vágy marad :(
2015. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkos.

Sotetben egy parkban egy padon dugni, de olyan helyen, ahol barki jarkalhat.

Lehet kicsit beteges..:D


Illetve olyasmi,mint az elso hozzaszolo. Olyan ferfivel lenni, akivel kemeny es vad szexben van reszem.

2015. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a titkos vagyam hogy legyen egy pasim aki mindent megtesz ertem (persze forditva is)es minden idiota es neha lehetetlen otletben benne legyen (akar szex is) hogy ha egyutt vagyunk akkor az egyiktol tokeletes lesz a masik

Nem akarok tokeletes lenni, ne ertsetek felre csak egy ilyen pasi jo lenne. Es johettek olyanokkal hogy ilyeb nem letezik. En hiszem hogy egyszer eljon ertem. Hiszem hogy mindenkinek megvan a tokeletes parja csak hinni kell magadban es ebben :)

2015. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!