Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelzővel illethetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelzővel illethetem azokat a férfi ismerőseimet, akik igen aktív nemi életet élnek?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy rájuk valahogy nem illenek azok a jelzők, amiket az ilyen típusú nőkre használunk, szóval légyszi segítsetek kibővíteni a szókincsemet :)

Köszi


2015. jún. 16. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

casanova,

ha jol néz ki allan delon t is szokták mondani

2015. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bszógép
2015. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

latin lover

csoki mi az? bas zógé p


üvegtigris kur vajov olt

2015. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj nem, félreértettetek, én valami olyasmire gondoltam, mint a nőknél a "k" betűs szó, csak férfi változatban.

Nem az egójukat akarom legyezgetni holmi casaovázással.

2015. jún. 16. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hímringyó
2015. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Trófeagyűjtő, csókkirály, himringyó, kaszanova, nők bálványa
2015. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyukám idejében még az ilyet k.ur.v.á.zó férfinak hívták, mert nők k.u.r.v.á.nak tartották az olyan nőt is (nem csak r.i.b.a.n.cnak), aki bárban könnyen ismerkedett férfiakkal.
2015. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező de te akkor nem érted a különbséget a férfi és a női nem között.


Tegyük fel hogy egy tök átlagos kinézetű nő vagy. Se címlapmodellnek való, de nem is szemkifolyósan csúnya. Egy este szexre támad kedved. Mit kellene tenned hozzá?

A - Elmész egy buliba és válogatsz a próbálkozó férfiak közül

B - Face-en ráírsz pár férfiismerősödre, hogy van-e kedve ma este veled.

C - Végső esetben az utcán odamész férfiakhoz és úgy találsz 10 percen belül olyat, aki csinálná veled.


Tegyük fel hogy egy tök átlagos kinézetű férfi vagy. Se címlapmodellnek való, de nem is szemkifolyósan csúnya. Mondjuk az előző bekezdésbeli nő ikertestvére, tehát tényleg tök hasonló a külsőtök. Na most szerinted így ugyanolyan könnyű szexhez jutni, mintha nő lennél? Átlagos férfiként is ennyi, hogy ráírsz pár nőismerősre, vagy elmész buliba és még aznap este simán ha akarod, vagy az utcán odamész ismeretlen nőkhöz ezzel?

Hát nagyon nem.


A különbség, amiért egy sok nővel dugó férfiról a legtöbbeknek ösztönösen a Casanova szó jut eszébe, egy sok férfival dugó nőről pedig a rib-.anc, azért van mert EGY FÉRFINEK EZERSZERESEN JOBBAN KI KELL DOLGOZNIA A BELÉT IS AZÉRT HOGY SZEXHEZ JUSSON, MINT EGY UGYANOLYAN NŐNEK.

2015. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 eltértél a tárgytól, nem ez volt a kérdés :)


A hímringyó egész jó, asszem hallottam is valahol, csak kiment a fejemből...


Köszi a válaszokat

2015. jún. 17. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
A hímringyó nem jó szó, azt olyan férfira mondják, aki jellemzően idősebb vagy csúnyább nőkkel kitartatja magát.
2015. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!